Kapadokya’da Konsept Mağaza Açıldı

Kapadokya’da Konsept Mağaza Açıldı

Sarıpınar A.Ş. tarafından yürütülen kültür projelerinden Kapadokya Sanat ve Kültür Merkezi’ne (KSKM) çok yakın bir konumda, Uçhisar’da yeni bir konsept mağaza, cafe ve bar, Muhterif'in, açılışı gerçekleştirildi.

YEREL HABERLER - 2018-08-25 18:14:09 Bu içerik 5094 kez okundu.

Sarıpınar A.Ş. tarafından yürütülen kültür projelerinden Kapadokya Sanat ve Kültür Merkezi’ne (KSKM) çok yakın bir konumda, Uçhisar’da yeni bir konsept mağaza, cafe ve bar açılışı gerçekleştirildi. Muhterif ismini taşıyan konsept mağazada, Türk tasarımcıların tasarladığı özel ürünlerin satışı yapılıyor. Bunun yanı sıra özel aşçıların hazırladığı leziz menüler de Muhterif’in cafe, restoran ve bar bölümünde ziyaretçileri bekliyor.
 
Elli Tasarımcının Binlerce Ürünü Bulunuyor
 
Elliye yakın Türk tasarımcının dekorasyon, seramik, oyuncak, takı ve giyim gibi birçok kategorideki ürünlerinin satışa sunulduğu mağazada ayrıca, koruyucu ailelik üzerine faaliyet gösteren Kırmızı Çocuklar Derneği’nin Kırmızı Karavan markasına ait ürünlerin satışı da yapılıyor. Söz konusu derneğe bağış adı altında yapılan bu satışlar, Türkiye’nin dört bir noktasında koruyucu ailelik için yapılan çalışmalara aktarılıyor.
 
Daha ayrıntılı bilgiye mağazanın https://muhterif.com adresli internet sitesinden ulaşılabilir.
 
Organizasyon Alternatifleri Yapılabiliyor
 
Muhterif cafe ve bar bölümü ile de birçok özel organizasyon alternatifine sahip. Özel yemek, parti, lansman, nişan, düğün ve doğum günü gibi özel etkinlikler ile şarap tadımının yapılacağı muhteşem terası ile Kapadokya’nın büyülü ruhu yaşatılıyor. Bununla birlikte birçok özel yemeğin hazırlandığı mutfak aracılığıyla da leziz tatları deneyimleyebilirsiniz.
 
Muhterif Antika Mağazası
 
Muhterif, daha önce de ilk şubesini İstanbul Kapalıçarşı’daki Sandal Bedesteni’de açmış ve orada da antika ürünlerin satışı gerçekleştirmeye başlamıştı. Birbirinden değerli orijinal ürünlerin satışının yapıldığı Kapalıçarşı’daki şubede; mobilya, hediyelik eşya, dekorasyon, seramik, tablo, heykel ve tekstil ürünlerini bulabilirsiniz.
 
Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER