Şarkıcı Gökçe Marmaris Yangınından Etkilendi mi? Gökçe Yangın İçin Destek Bekliyor!

Şarkıcı Gökçe Marmaris Yangınından Etkilendi mi? Gökçe Yangın İçin Destek Bekliyor!

Sevilen şarkıcı Gökçe, yaptığı Marmaris paylaşımıyla takipçilerini heyecanlandırdı. Gökçe'nin bulunduğu yere yakın bir noktada çıkan yangın insanları panikletti. Gökçe, göz yaşları içerisinde yardım çağrısında bulundu.

Şarkıcı Gökçe, Marmaris'te çıkan yangın için video çekti. Marmaris'te yaşadığı için yangına bizzat tanıdıklık eden ünlü şarkıcı, yaşanan olayları göz yaşları içerisinde aktardı. Hayranları ise hem kendisi hem de orman için büyük endişe duydu. Pek çok yerde başlayan yangınlardan sonra ünlü kişiler bizzat bulundukları yerden paylaşımlar yapıyor. Yangının kontrol altına alınamadığına dikkat çeken şarkıcı, bu nedenle destek istediğini belirtti.

Gökçe Yangından Etkilendi mi?

Gökçe, çektiği videoda yangının ne kadar ciddi bir duruma geldiğini belirtti. Yangından etkilenme konusunda ise oldukça kritik bölgede olduğu biliniyor. Sevilen sanatçının göz yaşları içinde yaptığı paylaşım yürekleri dağladı. Kendisinin sağlık durumu ve yangınla ilgili en son gelişmeler merak edildi.

gokce.jpg

Yangın Evine Sıçrayabilir

Gökçe'nin Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda çok ifadelere yer verdiği görüldü. Marmaris'teki yangının iyice yayıldığı ve bazı bölgelerde birkaç kat arttığını söyledi. Kendilerine de yangının gelebileceği ihtimalinden bahsetti. Çantalarını hazırladıklarını ve yangının buraya ulaşması halinde hayvanlarıyla beraber burayı terk edeceklerini vurguladı.

"Yangının sönmesine ihtiyaç var"

Şarkıcı Gökçe, yangının sosyal medya üzerinden paylaşılması ile geçmeyeceğini belirtmesi büyük yankı uyandırdı. Yangının söndürülmeye ihtiyacı olduğunu söyleyerek seferberlik konusunda bazı açıklamalarda bulundu. Şarkıcı, yangın yerine yakın bir yerde ikamet ediyor. Bu nedenle her an evinden ayrılabilir ve yangından uzaklaşmak için yaşadığı yeri terk edebilir. Yaşadığı bu zor durum karşısında sosyal medyadan ziyade bireysel olarak kişilerin yardıma katılması gerektiğini ifade ediyor.

Seferberlik Başlatılsın İstiyor!

Fidan bağış kampanyalarının yetersiz olduğunu vurgulayan Gökçe, seferberlik çağrısında bulundu. Herkesin yangın noktalarına gelerek ormanlara sahip çıkması gerektiğinden bahsetti. Son duruma bakıldığında pek çok yerin yanmakta olduğu görülüyor. Sosyal medya üzerinden fidan paylaşımları yapılmasının yerine bizzat yangın noktalarına gelinmesi konusundaki çağrısını yineledi. Gökçe'nin bu paylaşımı sonrasında pek çok ünlü de Marmaris üzerine çeşitli paylaşımlarda bulundu. Çeşitli desteklerin verilmesi gerektiği ifade edildi. Ancak yangınların söndürülmesi konusu kadar yangından mağdur olanların da yardıma ihtiyacı bulunuyor. Onlara yardım sağlamak adına eksik olan ihtiyaçların giderilebileceği belirtildi.

Gökçe'ye Destek Mesajları Yağdı!

Öte yandan Gökçe'nin paylaşımından sonra takipçileri ona olan desteklerini belirtti. Ayrıca Marmaris'teki yangında pek çok vatandaşımızın risk altında olduğu biliniyor. Ünlü oyuncu ve şarkıcılar da en kısa sürede Marmaris için harekete geçeceklerini belirtti. Önümüzdeki birkaç saatin fazlasıyla kritik olduğu ve yangının durdurulması konusunda büyük bir çaba sarf edilmesi gerektiği ifade ediliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler