Ajda Pekkan Genç Kalmak İçin Ölümsüzlük İksiri mi İçiyor?

Ajda Pekkan Genç Kalmak İçin Ölümsüzlük İksiri mi İçiyor?

Ajda Pekkan'ın 75 yaşında olmasına rağmen bu kadar genç gözükmesi kafaları karıştırdı. Ajda Pekkan Tayland'dan aldığı gençlik iksirlerini mi içiyor? Ölümsüzlük iksiri adı verilen bu içecekler için 50 bin dolar ödediği iddia ediliyor.

Ajda Pekkan'ın uzun yıllardır genç görünüyor. Kendisinin bu görüntüsü onun 75 yaşında olduğunu unutturuyor. Ancak ortaya atılan bir iddia nasıl genç gözüktüğünü ortaya çıkardı. Gençlik iksiri adı verilen ve Taylan'da üretilen bir karışımdan içtiği söyleniyor. Üstelik şişenin değeri dudak uçuklattı. Litresi 500 bin dolarlık bu iksirden iki tane içiyor. Ajda Pekkan, yurt dışındaki konseriyle beraber önemli bir konunun gündeme gelmesine neden oldu. Minsk konserinde güzelliği ve gençliğiyle dikkatleri üzerine çekti.

Ajda Pekkan İksir mi İçiyor?

Ajda Pekkan'ın ölümsüzlük veya gençlik iksiri içtiği iddia edildi. Güzel şarkıcının 75 yaşında olmasına rağmen gençlere taş çıkardığı görülüyor. Hal böyle olunca insanlar ister istemez nasıl bir yaşam stili olduğunu araştırmakta. Spor yaptığı bilinen ve sağlıklı beslenen Ajda Pekkan'ın, bunun yanı sıra bazı özel ürünler kullandığı da öne sürülmüştü.

pekkann.jpg

Ajda Pekkan İksire Ne Kadar Ödüyor?

Ajda Pekkan, Tayland'da yapılan iksirin 50 ml'sine 25 bin dolar ödüyor. Üstelik bu iksiri senede iki defa içerek minimum 50 bin dolar para ödemekte. Ancak bunun dışında genç gözükmek adına başka ne gibi işlemler yaptığı da merak edildi. Estetik ve çeşitli bakım ürünlerinin yanı sıra düzenli olarak spor yaptığı da bilinmekte. Ancak tüm bunlar yeterli değil. Hayranlarına göre çok daha farklı işlemler de uygulatıyor. Genç kalabilmek adına pek çok ünlünün çeşitli stratejiler izlediği zaman zaman ortaya atılır. Ancak söz konusu Ajda Pekkan olduğunda işler daha da karışıyor. Güzel şarkıcıya dışarıdan bakıldığında 75 yaşında olduğu hiç ama hiç anlaşılmıyor. Pek çok ünlü isim estetiğe genç yaşlarda başvurmakta. Ancak Ajda Pekkan 20-30 yaşlarındaki ünlülerin yaptığı estetiklerle beraber onlar gibi genç görünmeyi başarıyor. Ajda Pekkan'dan sonra Seda Sayan'ın da gençlik bakımından oldukça avantajlı olduğu görülmekte. Ancak Ajda Pekkan daha fazla öne çıkıyor. Yurt dışında verdiği konser ile adından söz ettirdi.

ajda.jpg

Minsk'te Konser Verdi

Belarus'un Minsk şehrinde konser veren başarılı şarkıcı, pek çok parçayı seslendirdi ve yaklaşık 2 saat ayakta durdu. Performansından ödün vermemesi dikkat çekti. Bu zamana kadar çıkardığı parçalarla daima gündemde kalan Ajda Pekkan, Türk sanatçılar arasında yaşına göre en canlı isimlerden biri. Hareketli, neşeli ve oldukça dinç bir görüntüye sahip. Belirtildiği üzere Tayland'dan almış olduğu ölümsüzlük iksirinin bunda büyük bir etkisi olabileceği konuşuluyor. Ancak kendisinden henüz iksir konusunda bir açıklama gelmedi. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan ünlü isim iksir hakkında ne zaman bir şeyler söyleyecek merak ediliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler