Ehliyeti Olmadan Okul Servisçiliği Yapan Kişiye Polis Ceza Kesti

İstanbul’da yapılan denetimlerde bir okul servisi şoförünün ehliyetinin olmadığı öğrenildi. Ehliyeti olmayan sürücüye polisler tarafından ceza kesildi.

Ehliyeti Olmadan Okul Servisçiliği Yapan Kişiye Polis Ceza Kesti
Ehliyeti Olmadan Okul Servisçiliği Yapan Kişiye Polis Ceza Kesti Orkun
Bu içerik 151 kez okundu.

 

İstanbul’da gerçekleştirilen denetim sırasında ortaya çıkan bir detay herkesi şaşırttı.Trafik denetimi kapsamında yapılan uygulamada bir okul servisi denetim altına alındı. Şoförün ehliyet ve ruhsat bilgilerinin istendiği sırada şoförün ehliyetinin olmadığı ortaya çıktı.

BİRÇOK NOKTADA DENETİM YAPILDI

İstanbul’un birçok farklı noktalarında eşzamanlı olarak uygulanan okul servis araçları denetimi kapsamında yüzlerde okul servis araçları kontrol edildi. Sürücülerden evrakları eksik olanlara ise trafik polisleri tarafından gereken cezalar kesildi.

"YAPTIĞIM YANLIŞ"

Bir okul servisi trafik polisi tarafından kenara çekildikten sonra kendisinden gerekli evraklar istendi ve servis şoförünün üzerinde ehliyeti olmadığı ortaya çıktı. Ehliyetini evde unuttuğunu belirten şoför asıl meslek olarak tamircilik ile uğraştığını ifade etti. Polis tarafından yapılan araştırmalar sonucunda kişinin hiç ehliyetinin olmadığı belirlendi. Yaşanan bu skandal üzerine şoför “Serviste kimse yoktu. Aracı sahibine götürmek için aracı ben kullanmak zorunda kaldım. Yaptığım yanlış” dedi.

ehliyet trafik polisi okul servisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
21. dönem POMEM başvuru kriterleri açıklandı!
21. dönem POMEM başvuru kriterleri açıklandı!
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın