Aleyna Tilki'den Behzat Uygur'a Büyük Ayıp: "Ünlü Biri Sanırım..."

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde başka bir Instagram fenomeninin fotoğraflarını kendisi gibi paylaşmış ve epey eleştiri almıştı. Bunun üzerine Behzat Uygur, Tilki’ye gönderme yapmıştı. Yaşanan gelişmeler üzerine ünlü şarkıcı “O kim, ünlü biri mi?” şeklinde tweet attı.

Aleyna Tilki'den Behzat Uygur'a Büyük Ayıp:
Aleyna Tilki'den Behzat Uygur'a Büyük Ayıp: Orkun
Bu içerik 273 kez okundu.

 

Emrah Karaduman ile birlikte yaptığı ilk tekli ‘Cevapsız Çınlama’ ile ünlenen genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde, Instagram ünlüsü bir fenomenin fotoğrafını kendi fotoğrafıymış gibi paylaşınca sosyal medyada alay konusu olmuştu.Bunun üzerine Behzat Uygur da, aynı fotoğrafın üzerine kendi kafasını ekleyerek Instagram’a fotoğraf yüklemiş ve Aleyna Tilki’ye yüklenmişti.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine ünlü şarkıcı Tilki “Behzat Uygur kim? İsmini daha önce duydum ama ne iş yaptığını bilmiyorum... Ünlü biri sanırım. Aydınlatın.” şeklinde bir tweet attı.  Takipçileri tarafından yoğun eleştirilere maruz kalan Aleyna Tilki, daha sonra “Yaşım gereği eskileri bilmememi hoşgörün, aydınlandım biraz teşekkürler... Saygılar, Hürmetler...” şeklinde bir tweet daha attı.

Yaşanan gelişmelerden sonra Behzat Uygur tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken, Aleyna Tilki’nin attığı son tweet’ten sonra konu kapanmışa benziyor.

 

aleyna tilki behzat uygur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
21. dönem POMEM başvuru kriterleri açıklandı!
21. dönem POMEM başvuru kriterleri açıklandı!
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın