Alişan Ateş Püskürdü: 'Takıları Geri İstiyor Falan Bunlar Ne Ayıp Şeyler'

Geçtiğimiz gün Instagram üzerinden Eda Erol ile nişanı attıklarına yönelik açıklama yapan şarkıcı Alişan, canlı yayın yapan bir magazin programına katılarak “Takıları geri istiyor iddiaları falan bunlar ne ayıp şeyler ya!” dedi.

Alişan Ateş Püskürdü: 'Takıları Geri İstiyor Falan Bunlar Ne Ayıp Şeyler'
Alişan Ateş Püskürdü: 'Takıları Geri İstiyor Falan Bunlar Ne Ayıp Şeyler' Orkun
Bu içerik 189 kez okundu.

 

Şarkıcı Alişan ile Eda Erol geçtiğimiz dönemlerde nişanlanmıştı.Dün medyada yer alan Alişan ile Eda Erol ayrıldı yönündeki haberlere doğruluk getiren Alişan, Instagram hesabından “Eda ile nişanı attığımız doğrudur” diyerek onaylamıştı. Bunun üzerine yapılan asılsız haberlere sinirlenen Alişan, bugün canlı yayında konu hakkında tekrar açıklama yaptı. Alişan’ın çıkan haberlere oldukça sinirli olduğu görüldü.

Alişan, açıklamalarında “Ben açıklama yapmışım, hala bunun arkasında ne var? Takıları geri istiyor iddiaları falan bunlar ne ayıp şeyler ya? Bu haberleri çıkaran herkese diyorum ki sizin kızkardeşiniz aynı durumda olsaydı ve onun hakkında her gün bir iddia ortaya atılsaydı siz ne düşünürdünüz ya?” dedi.

Alişan’ın açıklamaları şöyle:

“Ben instagram'dan dün açıklama yaptım. Biz kendi aramızdaki sorunları çözemediğimiz için ayrıldık. Lütfen ailemizi üzecek haberleryapmayın dedim. Biz birlikteyken de haberler yapıldı, ipe sapa gelmez iddialar ortaya atıldı. Biz sorunları çözemedik ve ayrıldık. Daha ayrıldığımızı söylemeden bir tane deli çıktı saçma sapan iddialar ortaya attı, üzerine vazife olmayan şeyler söyledi. Bu adam haber yapıldı.

Ben Eda'dan ayrılmış da olsam Eda'nın ailesine, namusuna şerefine laf edecek olan karşısında beni bulur. Ben Eda'nın bundan önce de sonra da ne olursa olsun namusuna şerefine her zaman kefilim. Böyle haberlerin yapılması ben kime ne yaptım da acaba ben birlikteyken de haberler yapıldı, ayrıldıktan sonra da yapılıyor. Neden ya?

"SİZ NE DÜŞÜNÜRDÜNÜZ?"

Ben açıklama yapmışım, hala bunun arkasında ne var? Takıları geri istiyor iddiaları falan bunlar ne ayıp şeyler ya? Bu haberleri çıkaran herkese diyorum ki sizin kızkardeşiniz aynı durumda olsaydı ve onun hakkında her gün bir iddia ortaya atılsaydı siz ne düşünürdünüz ya?”

alişan eda erol ayrılık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
21. dönem POMEM başvuru kriterleri açıklandı!
21. dönem POMEM başvuru kriterleri açıklandı!
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın