Vali Ünlü Küplere Bindi: "Buranın Hali Ne ? Siz Ne İş Yapıyorsunuz?"

Iğdır’daki saha ve gençlik merkezinin etrafındaki pis görüntüden rahatsız olduğun dile getiren Vali Ünlü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde çalışan bir görevliyi “Buranın hali ne ? Siz ne iş yapıyorsunuz. Yarın geldiğimde buraları böyle görmeyeceğim” şeklinde uyardı.

Vali Ünlü Küplere Bindi:
Vali Ünlü Küplere Bindi: Orkun
Bu içerik 206 kez okundu.

 

Iğdır’ın Atatürk Mahallesi’nde bulunan Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından finanse edildiği belirtilen semt sahasının inşaatını gezen Vali Enver  Ünlü, daha sonra bölgeyi gezdi.

VALİ KIZDI

Çevrede bulunan Gençlik Merkezi’nin etrafında bulunan elektrik trafosunun bulunduğu yerden başka bir yere aktarılmasını isteyen Vali, firma yetkilisine “İşi ne zaman bitirirsin?” dedi ve 4 ay içerisinde bitirileceğine dair yanıt aldı.Ünlü “Altı ayda 5 katlı okul bitiriyorlar. Sen tek katlı bir soyunma odasını ’4 ayda teslim ederim diyorsun’. Böyle olmaz” şeklinde çıkışınca, firma yetkilisi işlemlerin daha hızlı halledilip 2 ayda teslim edilebileceğini belirtti. Vali Ünlü tribünler ile ilgili olarak da “Bu nasıl tribün yapımı hiç biri birine benzemiyor. Bunun düzeltilmesi lazım. Saha da sulanmadığı için güneşten zarar görmüş” dedi. Bölgedeki kirli görüntüden ötürü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde çalışan personele uyarılarda bulunan Vali Ünlü “Buranın hali ne. Siz ne iş yapıyorsunuz. Niye doğru düzgün bakım yapmıyorsunuz. Yarın gelip baktığımda buraları böyle görmeyeceğim” dedi.

ığdır vali enver ünlü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
21. dönem POMEM başvuru kriterleri açıklandı!
21. dönem POMEM başvuru kriterleri açıklandı!
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın