'Gülen' Soyadından Utanıyorum Dedi ve 'Erdoğan' ile Değiştirdi

Görme engelli milli sporcu, soyadındaki ‘Gülen’i ‘Erdoğan’ ile değiştirme kararı aldı.

'Gülen' Soyadından Utanıyorum Dedi ve 'Erdoğan' ile Değiştirdi
'Gülen' Soyadından Utanıyorum Dedi ve 'Erdoğan' ile Değiştirdi Orkun
Bu içerik 1216 kez okundu.

 

Görme engelli milli sporcu, Avrupa’da halter birinciliği, dünyada ise ikincilik ünvanına sahip.FETÖ tarafından gerçekleşen 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Türk vatandaşların şehit düştüğünü belirten Erdoğan “Milleti din, eğitim, Kur'an-ı Kerim, İslam adına kandırdı. Darbe girişiminde foyası meydana çıktı. Meclisimize, milletimize, bu cani, terörist başının böyle bir girişimde bulunması hiç kimsenin aklına gelmezdi. Ülkemize kurşun sıktı.” dedi.

Fetullah Gülen ile aynı soyadı taşımak istemediğini ifade eden Erdoğan “15 Temmuz darbe girişiminden sonra ülkemize sıkılan kurşunlar ve 250 şehidimizin olduğu bir yerde espiri bile beni derinden üzüyordu. Terörist başıyla aynı soyadı taşıdığım için utanıyordum, bahsi geçtiğinde adeta başımdan kaynar su dökülüyordu” dedi.

"ALLAH ONDAN RAZI OLSUN"

Mahkeme ile soyadını değiştiren Erdoğan, “Mahkeme sonuçlandıktan sonra soyadı Erdoğan yazılı yeni kimliğimizi aldığımızda ailece çok mutlu olduk. O gün evde kutlama yaptık. Sanki yeniden dünyaya gelmiş gibiyim. Elhamdulillah, 'Erdoğan' soyadını aldık. Vatansever liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın soy ismini taşımaktan gurur duyuyorum. Böyle bir liderle anılmak, soyadını almaktan gurur duyuyoruz. Biz onun yolunda gidiyoruz. Allah ona uzun ömür versin. Gerçekten dünya liderlerinden biridir, ülkemiz için yaptıkları ortadadır. Onunla gurur duyuyoruz. Sağ olsun, var olsun, Allah ondan razı olsun.” dedi.

erdoğan fetö gülen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın!
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın!
Cinsel Organını Dambıl ile Güçlendireyim Dedi: Sonuç Skandal!
Cinsel Organını Dambıl ile Güçlendireyim Dedi: Sonuç Skandal!