Bakan Fakıbaba'dan Elde Kalan Kurbanlıklara Yönelik Açıklama

Bakan Fakıbaba, satılmayan, elde kalan kurbanlıklar ile ilgili olarak açıklama yaparak “Satılmayan Kurbanlıkları, Değeri Üzerinden Alacağız” dedi.

Bakan Fakıbaba'dan Elde Kalan Kurbanlıklara Yönelik Açıklama
Bakan Fakıbaba'dan Elde Kalan Kurbanlıklara Yönelik Açıklama Orkun
Bu içerik 475 kez okundu.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte açıklamalarına hız vermeye devam ediyor.Kurbanlıklar ile ilgili yaptığı açıklamalar ile tekrar gündeme gelen Bakan Fakıbaba, satılmayan, elde kalan kurbanlıklar ile ilgili olarak vatandaşı rahatlatacak şekilde açıklama yaptı.

“İYİ BİR BAYRAM GEÇİRECEĞİMİZE İNANIYORUM”

Bakan Fakıbaba “Ben geldiğim günden bu yana et fiyatı, 'Şu olacak, bu olacak' demiyorum. Ama amacımız herkesin et yiyebileceği sistem kurabilmek, üretici de mutlu olacak. Kasabından, sanayisine kadar bütün arkadaşlarımızdan sistem kuracağıma inanıyorum. Kuracağız Allah'ın izni ile ve en son tüketen arkadaşımız da gerçekten kendi kesesine uygun 'Ben kıyma, kuşbaşı yiyorum.' Ben bunları uygun şekilde alacağına inanıyorum. Çalışmalarımız son safhaya geldi. Bayramı rahat geçeğine inanıyorum. Biz Et ve Süt Kurumu olarak da eğer satılmayan hayvanlar olursa, değer üzerinden kurbanlık hayvanları alacağımızı şimdiden açıklıyorum. İyi bir bayram geçireceğimize inanıyorum” dedi.

ahmet eşref fakıbaba kurbanlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
21. dönem POMEM başvuru kriterleri açıklandı!
21. dönem POMEM başvuru kriterleri açıklandı!
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın