Oğuzhan Özyakup'tan A Milli Takım Açıklaması: "Hocamız Beğenmemiş Olabilir"

A Milli Takım kadrosuna seçilmeyen Beşiktaş’ın futbolcusu Oğuzhan Özyakup sessizliğini bozarak “Kararlara da saygım sonsuz. Hocamız beğenmemiş olabilir.” dedi.

Oğuzhan Özyakup'tan A Milli Takım Açıklaması:
Oğuzhan Özyakup'tan A Milli Takım Açıklaması: Orkun
Bu içerik 181 kez okundu.

 

Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Oğuzhan Özyakup, geçtiğimiz gün milli takıma seçilen kadronun açıklanmasından sonra kendisinin kadroya alınmadığını öğrendikten sonra bir açıklama yapmamıştı.Sessizliğini bozan başarılı futbolcu A Milli Takım’a seçilmemesi ile ilgili olarak şöyle konuştu:

"KARARLARA DA SAYGIM SONSUZ"

“Benim her hocaya saygım sonsuz. Kararlara da saygım sonsuz. Hocamız beğenmemiş olabilir. Benim yapmam gereken çok daha fazla çalışmak. Geçen hafta hocamızla tanışma fırsatımız oldu. Orada 'Kampta görüşürüz' konuşması geçti. Listede ismim olmadığını görünce, kimseye kırgın olamam ama üzüldüm. Her oyuncunun hayalidir. Benim de öyle. Arkadaşlarımın yanında olmak çok isterdim. Demekki hocamızın gördüğü bir şey var. Bu konuşmadan sonra insan ister, istemez bunun arkasında farklı şeyler arar, aklıma başka şeyler geliyor. Kendimi de sorguluyorum. O formayı giymek herkese nasip olmaz. Şanslıyım ki Beşiktaş'ın armasında da ay-yıldız var”

Basın mensuplarının, milli takım kadrosuna alınmama olayının takım içerisinde görüşülüp görüşülmediği ile ilgili bir soruya da yanıt veren futbolcu “Görüştük. Avrupa Şampiyonası'nda 40 gün kamp yaptık. Telefonla arayan tabi ki oldu. Sağolsunlar beni yalnız bırakmadılar. Kararlara da saygım sonsuz” dedi.

oğuzhan özyakup beşiktaş a milli takım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın!
Spor Yapmadan Kilo Vermek İsteyenlere Müjde: Deri Bandı Kullanın!
Cinsel Organını Dambıl ile Güçlendireyim Dedi: Sonuç Skandal!
Cinsel Organını Dambıl ile Güçlendireyim Dedi: Sonuç Skandal!