İş Bankasından Akıl Almaz Kredi ve Kredi Kartı Seçenekleri

İş Bankasından Akıl Almaz Kredi ve Kredi Kartı Seçenekleri

İş Bankası gene kendisinden beklenen çılgınlığı sergiledi ve oldukça inanılması güç bir krediyi vatandaşlara sunmaktan gurur duydu.

Sunulmuş olan Kredi ile birlikte vatandaşlar 50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarını oldukça cazip faiz oranları ve vade seçenekleriyle birlikte halledebilecekler. aynı zamanda Kredi kullanmakta olan vatandaşlara banka uygun kredi kartı seçenekleri ile birlikte tekrardan nakit kullanabilme hakkında tanımlamaktadır. 50.000 TL'ye kadar kredi kullanan vatandaşlara aynı zamanda 30 bin TL'ye kadar limiti bulunan ve kredi olarak da kullanılabilen kredi kartları sunmaktadır ve vatandaşlar sadece kredi kullanmak kaydıyla değil Kredi kartı üzerinden de ihtiyaçlarını rahat bir şekilde İş Bankası üzerinden temin edebilmektedir.

50.000 TL kredi

Sunulan Kredi ile birlikte 50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçları vatandaşlar rahat bir şekilde temin edebilecekler. 50.000 TL'ye kadar olan kredinin faiz oranı 0.69 olarak belirlenmiş. Böylece uzun yıllardan beridir İş Bankası ile çalışmakta olan vatandaşlar kredilerinde daha uygun koşullara kullanabilecekler. Aynı zamanda bu kredinin vadesi ise 60 ay olarak belirlenmiş. 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilecek olan vatandaşlar 0.69 gibi neredeyse bedava bir krediyi kullanmanın ve temin etmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Son zamanlardaki diğer bankaların vermiş olduğu kredileri değerlendirmekte olan vatandaşlar İş Bankası tarafından verilmiş olan 0.69 faizli 60 ay vadeli olarak kredinin çok uygun koşullarda verildiği için İş Bankası'na teşekkür ettiklerini ve bu şekilde vatandaşın yanında olmasından dolayı kendisi ile gurur duyduklarını belirtmişlerdir.

30.000 TL kredi kartı

50.000 TL limitli kredi kullanan vatandaşlara 30.000 TL limitli kredi kartı uygulaması da sunulmaktadır. Bu kredi kartı ile birlikte sadece alışveriş değil aynı zamanda nakit çekim imkanı da verilmektedir. Böylece vatandaşlar 50.000 TL'ye değil 80 bin TL limit ne kadar Kredi kullanabileceklerdir. kredi kartı üzerinden verilmiş olan kredinin 24 ay vadeli bir şekilde kullanılması ve 0.99 faiz oranıyla geri ödemesi mümkündür. Tüm bu şartların yanında aynı zamanda Kredi'nin ertelenmesi ve ilerleyen zamanlarda bir sıkıntı bulunması durumunda yapılandırılması da mümkündür.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler