Ünlü Fenomen Hayatını Kaybetti! Şok Eden Ölüm Sonrası Savcılık Harekete Geçti!

Ünlü Fenomen Hayatını Kaybetti! Şok Eden Ölüm Sonrası Savcılık Harekete Geçti!

Meksika’da son zamanların fenomen ismi Odalis Santos Mena hayatını kaybetti. Şok eden şüpheli ölüm üzerine Mena’nın ailesi soruşturma talep ederken, ihmali olabileceği düşünülen herkesin soruşturulmaya başlandığı belirtildi.

Meksika’da son zamanların fenomen ismi Odalis Santos Mena hayatını kaybetti. Şok eden şüpheli ölüm üzerine Mena’nın ailesi soruşturma talep ederken, ihmali olabileceği düşünülen herkesin soruşturulmaya başlandığı belirtildi. Meksika’da vücut geliştirme sporcusu olan ve son zamanlarda internette fenomen haline gelen Mena, ülkenin büyük bir kısmı tarafından tanınır hale gelmişti. Vücudu ile ön plana çıkan Mena’nın şüpheli ölümü ise ülkede adeta şok etkisi yarattı.

terleme-sikayeti-olan-sporcu-fenomen-odalis-14270196-2066-amp.jpg

Odalis Santos Mena Meksika’nın en tanınır simaları arasındaydı. Vücut geliştirme sporcusu olan Mena son zamanlarda özellikle Instagram’da tam bir fenomen haline gelmişti. Son olarak terlemeyi azaltmak adına bir operasyona girmeyi kararlaştıran Mena, maalesef bu operasyondan sağ çıkamadı. Yaşanan ölüm ülkede talihsizlik olarak değerlendirilirke, Mena’yı sevenler ise olayın aydınlatılmasını istiyor.

Anestezi Sonrası Hayatını Kaybetti!

Terlemeyi azaltarak daha etkili bir sonuç almak isteyen Mena, bu sebeple geçireceği operasyonu kabul etti; ancak operasyon istenildiği gibi gitmedi ve genç fenomen 7 Temmuz günü hayatını kaybetti. Meksika’nın Guadalajara kentinde bu operasyona girmek için gün alan Mena; 7 Temmuz günü operasyona girdi ve kendisine anestezi uygulandı. Uygulanan anestezi sonrası ise Mena’nın solunumu durdu ve ünlü fenomen hayatını kaybetti.

odalis.jpeg

Mena fazla terlemeyi önlemek adına operasyona girerken, operasyondan hayatını kaybederek çıkması Meksika’da akıllara durgunluk verdi. Savcılık raporunda Mena’nın ölüm sebebine ünlü fenomenin vücudundaki ilaçlar ile lokal anestezinin reaksiyonu olarak gösterilirken, konuya dair Mena’nın ailesinden olayın araştırılması talebi geldi. Ünlü fenomenin hayatını kaybetmesi üzerine ailesi devreye girerken; kliniğe soruşturma açılmasını istedi. Buna karşılık yetkililer ise yaşanan üzücü olayda ihmal olup olmadığını araştırdıklarını ifade ettiler.

mexico-city-fitness-model-odalis-santos-mena-underwent-surgery-to.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler