Düğün Fotoğrafçılarına Göre O Davranışlar Boşanma Sebebi

Düğün fotoğrafçıları, evlilik resimlerini çektiği sıralarda gördükleri davranışlar ile evliliğin boşanmayla sonuçlanacağını öngörebiliyor. İşte fotoğrafçıların gözünden o davranışlar…

Düğün Fotoğrafçılarına Göre O Davranışlar Boşanma Sebebi
Düğün Fotoğrafçılarına Göre O Davranışlar Boşanma Sebebi Büşra
Bu içerik 1390 kez okundu.

Düğün fotoğrafçılarının edindikleri tecrübeler hayrete düşürüyor. Evlilik resimlerinin çektikleri sırada gözlemledikleri davranışların evliliğin boşanmayla sonuçlanabileceğini tahmin eden düğün fotoğrafçıları, çiftlerin kaderlerini önceden öngörebiliyor.

Gelin veya damat adayları arasından birinin düğün resmi çektirme konusunda ilgili olmaması baş davranışlar arasında bulunuyor.

Nikahı kıyıldıktan sonra çiftlerin düğün vaktine kalan o süreçte ayrı vakit geçirmesi de nedenler arasında. Genç çiftler ve ikinci evliliklerini yapan çiftler arasındaki en ciddi fark ise nikah ve düğüne odaklı vakit geçirmeleri. Genç çiftlerin evliliği dikkate almaması ve sadece nikah ve düğüne odaklı hareket etmesi de boşanmaya neden olabilir.

Damat veya gelinin nikah işlemleri sırasında cep telefonla konuşması da evliliğin kötüye gideceği işaretler arasında yer alıyor.

En ilginç tecrübe sanırım şu olacak: “düğün pastasının kesilme biçimi”. Söz konusu fotoğrafçıların tecrübesi bakın ne şekilde olmuş. Gelin ve damadın pastayı kestikten sonraki süreçteki davranışları çok önemli. Çiftin pastayı birbirlerine yedirmesinin iyi olduğunu, birbirlerinin burnuna veya yüzüne bulaştırmasında sorun olmadığına işaret eden düğün fotoğrafçıları, çiftlerin pasta kesimi sonrasında birbirine misilleme yapmasının iyiye işaret olmadığını kaydetti.


 

düğün fotoğrafçıları boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu