Çin Seddi Sorusuyla Trend Olan Kızdan Açıklama Geldi

'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında sorulan Çin Seddi sorusu için 2 joker kullanan Su Ayhan isimli yarışmacı, sosyal medyanın dile düştü. Su Ayhan’dan soruya ilişkin sert açıklama geldi.

Çin Seddi Sorusuyla Trend Olan Kızdan Açıklama Geldi
Çin Seddi Sorusuyla Trend Olan Kızdan Açıklama Geldi Büşra
Bu içerik 3173 kez okundu.

ATV’de yayımlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının bu haftaki yarışmacılarından Su Ayhan sosyal medya üzerinden oldukça ses getirdi. Çin Seddi sorusu için 2 joker kullanan Su Ayhan isimli yarışmacı, sosyal medyanın dile düşerken, yarışmacıdan soruya ilişkin sert cevap geldi.

26 yaşındaki yarışmacıya, ATV’de yayımlanan 'Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım, "Çin Seddi nerededir?" sorusunu sordu. Dördüncü soruda, Murat Yıldırım ve seyircileri hayrete düşüren Su Ayhan, soruya iki joker kullanarak cevap verdi.

Aslında cevabı biliyorum diyen Su Ayhan, emin olmak için seyirciye sorma hakkını kullandı ancak seyircilerin yüzde 51’i de Çin deyince yarışmacı kararsız kaldı. Telefon jokerini kullanarak arkadaşını arayan yarışmacı, Çin cevabını alınca soruyu cevapladı.

Su Ayhan’ın soruya verdiği “Aslında biliyorum ama biraz şey oldum” cevabı sosyal medyanın yeni trendi oldu. Hakkındaki eleştirilere sert tepki gösteren Su Ayhan, “3 jokerim vardı, babamın malı gibi istediğim gibi kullanırım!” açıklamasında bulundu.

su ayhan Kim Milyoner Olmak İster
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu