Ulusoy’un Uyuşturucu Davası Terzioğlu’nu Kızdırdı

Dünyanın en yaygın kullanılan film ve dizi platformu Netflix’te ilk Türk dizi “The Protector” çekiliyor. Dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy oynuyor.

Ulusoy’un Uyuşturucu Davası Terzioğlu’nu Kızdırdı
Ulusoy’un Uyuşturucu Davası Terzioğlu’nu Kızdırdı Büşra
Bu içerik 1035 kez okundu.

Dünyanın en yaygın kullanılan film ve dizi platformu Netflix’te başrolünde Çağatay Ulusoy oynadığı ilk Türk dizisi çekiliyor. “The Protector” (Muhafız) isimli dizisinin kadrosuna geçtiğimiz günlerde Burçin Terzioğlu ve Engin Öztürk eklenmişti.
 

Arnavutköy’de bir balıkçı restoranında arkadaşlarıyla keyifli vakitler geçiren ünlü güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, basın mensuplarının kıskacına yakalandı. 4 saat mekanda oturan Terzioğlu, çıktıktan sonra hızlı bir şekilde soruları cevapsız bırakmak istedi.

Arkadaşları ile keyifli vakit geçiren Terzioğlu, dizi çekimlerinin çok güzel gittiğini dile getirerek hayırlı olmasını temenni etti.

Basın mensuplarından biri dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy’un uyuşturucu davasını sorunca Terzioğlu ateş püskürdü. Davanın diziyi etkileyip etkilemeyeceğini soran basın mensubunun ağına takılmayan Terzioğlu, yorum yapmamayı ve Ulusoy polemiğine katılmamayı tercih etti.

Terzioğlu, bu konunun kendisini ilgilendirmediğini belirtti.

 

burçin terzioğlu çağatay ulusoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu