“O Ses Türkiye”ye Acun’dan Beyaz Jesti

Beyaz Show programı ile milyonların gönlünü fetheden Beyazıt Öztürk’ün, Acun Ilıcalı’nın her yıl TV 8 programında yayımladığı O Ses Türkiye programında jüri olacağı açıklandı.

“O Ses Türkiye”ye Acun’dan Beyaz Jesti
“O Ses Türkiye”ye Acun’dan Beyaz Jesti Büşra
Bu içerik 867 kez okundu.

Acun Ilıcalı’nın her yıl TV 8 programında yayımladığı O Ses Türkiye programında, Beyaz Show programı ile milyonların gönlünü fetheden Beyazıt Öztürk’ün jüri olacağı bildirildi.

O Ses Türkiye bu yıl bomba gibi bir transferle gündeme geliyor. Yeni yayın döneminde 1-2 bombası olduğunu geçtiğimiz günlerde belirten Acun Ilıcalı’nın ağzındaki bakla ortaya çıktı.

Beyaz Show programında herkesi kahkahaya boğan Beyazıt Öztürk, ailemizin gece keyfi haline gelmişti. Bu yıl ki O Ses Türkiye’nin jüri kadrosunda Beyazıt Öztürk’ün de olacağı açıklandı.

Beyazıt Öztürk’ün kadroda olduğu kesin bir durum ancak Öztürk’ün moderatörde olabileceği olasılıklar arasında bulunuyor. Önümüzdeki hafta Beyazıt Öztürk ile görüşerek jürilik mi yoksa moderatörlük mü olacağı konusunu netleştireceklerini bildiren Ilıcalı, kendisi için önemli olanın O Ses Türkiye ailesinde olması olduğunu dile getirdi.

Ilıcalı, Öztürk’ün bu yıl ki O Ses Türkiye programına farklı bir hava katacağına inandığını ifade etti.

beyazıt öztürk acun ılıcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu