Instagram, Kylie Jenner’in 21. Yaşına Özel Filtre Paylaştı

Dünyanın en genç milyarderleri arasında bulunan Kylie Jenner’a dünyanın en yaygın kullanılan sosyal medya platformu Instagram’dan jest geldi.

Instagram, Kylie Jenner’in 21. Yaşına Özel Filtre Paylaştı
Instagram, Kylie Jenner’in 21. Yaşına Özel Filtre Paylaştı Büşra
Bu içerik 1589 kez okundu.

Dünyanın en yaygın kullanılan sosyal medya platformu Instagram’dan, dünyanın en genç milyarderleri arasında bulunan Kylie Jenner’a jest geldi. Tüm dünya Kylie Jenner’ın 21.yaşına girmesini kutlayacak. Dünyanın en başarılı iş kadını olması, milyarder olması, genç ve güzel olması Kylie Jenner’ın başlıca özellikleri arasında yer alıyor.

İşte bu özel kadın için Instagram’dan yeni yaşına özel filtre yayımlandı. Her yıl olduğu gibi bu yılda makyaj koleksiyonu çıkararak doğum gününü kutlayan Kylie Jenner, 10 Ağustos’ta 21.yaşını kutlayacak.

Kylie Jenner’ın yeni makyaj koleksiyonun satışıyla birlikte dünyanın en genç milyarderi olan Mark Zuckerberg’i sollaması bekleniyor. Sadece Kylie Jenner takipçilerine özel yayımlanan Instagram filtresinde, Kylie Cosmetics'in en popüler 7 ruju test ediliyor.

Dünyanın en yaygın kullanılan sosyal medya platformu Instagram’da en çok beğeni alan ilk iki resim Jenner’ın. Jenner tek bir markaya ait paylaşımıyla 1 milyon dolar kazanabiliyor. Instagram’ın bize değil de Jenner’a özel filtre yapması bu yüzden pek de anormal karşılanmıyor.


 

kylie jenner ınstagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu