Amerikan Vogue’una Kapak Olan Riri’den Flört Tavsiyeleri

Son günlerde aldığı kilolar sebebiyle birçok kötü yoruma maruz kalan ünlü şarkıcı Rihanna, Amerikan Vogue’un Haziran ayı sayısı kapağı oldu.

Amerikan Vogue’una Kapak Olan Riri’den Flört Tavsiyeleri
Amerikan Vogue’una Kapak Olan Riri’den Flört Tavsiyeleri Büşra
Bu içerik 1382 kez okundu.

Amerikan Vogue’un Haziran ayı sayısı kapağı olan ünlü şarkıcı Rihanna, son günlerde aldığı kilolar sebebiyle birçok kötü yoruma maruz kalıyor. Kendini her hali ve tarzıyla sevmeyi başaran Rihanna, olumsuz eleştiri yapanlara sert bir cevap verdi.

"En kötü halime tahammül edemiyorsanız, en iyi halimi hak etmiyorsunuz!”

Kendisinin en kötü hali için bu kadar eleştiri yapan ve ağır konuşan takipçilerine, en iyi halini görmeyi hak etmediklerini ifade eden Riri, spora başlayacağını duyurdu.

“Kalçamı ve kıvrımlarımı kaybetmek istemiyorum.”

Esmer güzeli Rihanna, spora başlayacağını ancak kalçasını ve kıvrımlarını kaybetmek istemediğini dile getirdi. Amerikan Vogue dergisine ikinci kez kapak olan cesur güzel, resimleri ile kendine hayran bıraktı.

Derginin editörü ile bir araya gelerek aldığı kiloların analizini yapan Riri, spor salonuna geri dönmek üzere olduğunu, kalça ve kıvrımlarının bazılarını kaybedeceğini fakat hepsini kaybetmek istemediğini belirtti.

Kızlara erkeklerle flört konusunda ince tüyolar veren Rihanna, herkesin yeni biriyle tanıştığını, fakat tanışmadan önce o kişinin karakterine dair kafalarında bazı düşünceler olduğunu bildirdi. Tanıştıktan sonra düşündükleri kişi ile tanıştıkları kişinin aynı olmaması sonrasında hayal kırıklığına uğrandığını belirten Rihanna, karşılaştıkları insanla iyi geçinmenin önemli olduğunu kaydetti.


 

rihanna amerikan vogue
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu