Yasemin Allen’den Cesur Pitonlu Poz

Ünlü oyuncu Yasemin Allen, çekim yapmak için ekip arkadaşlarıyla ormana gitti. Allen’in ormanda verdiği cesur poz erkeklere bile taş çıkardı.

Yasemin Allen’den Cesur Pitonlu Poz
Yasemin Allen’den Cesur Pitonlu Poz Büşra
Bu içerik 806 kez okundu.

Çekim yapmak için ekip arkadaşlarıyla ormana giden ünlü oyuncu Yasemin Allen’in verdiği cesur poz, erkeklere bile taş çıkarır cinsten oldu. Sosyal medyayı yıkıp geçen Allen’in pitonlu pozu yürekleri hoplattı.

Yılan, çoğu cesur insanın sevdiği çoğu kişinin de tiksindiği hayvanlar arasında. Kimileri adını duymaya tahammül edemez, irinti olurken kimileri de sırf görebilmek için ormanlarda peşine düşüp izini sürüyor.

İşte, Yasemin Allen’in çekim ekibi arasında yer alan biri de tam da bunlardan. Ormanlardaki çekime sırf piton yakalamak için giden ekip elemanı vahşi bir piton yakaladı.

Güzelliği kadar cesurluğunu da kanıtlayan ünlü oyuncu Yasemin Allen, ağzı kapalı olan pitonu kucağına alarak resim çekildi. Dünyada en yaygın kullanılan sosyal medya hesabı olan Instagram üzerinden çektiği resmi paylaşan Yasemin Allen, takipçilerinin yorum yağmuruna tutuldu.

Gün sonuna kadar pitonu ağzı kapalı bir şekilde tuttuklarını ifade eden Allen, resmin açıklamasına şu manidar sözleri ekledi:

''Ormanda çekim yaparken sette sırf bu sebepten ötürü bulunan arkadaşlarımız vahşi bir piton yakaladı. Gün sonuna kadar tuttular, işimiz bittiğinde de bıraktılar tekrar. Arada ben de merhaba dedim. Ağzını kapatmışlardı. İşimi çok seviyorum.''

piton yasemin allen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu