7 Kişilik 2 Çocuklu Ailenin “Ruhani” Toplu İntiharı

Hindistan’ın doğusunda bulunan Ranchi kentinde yedi kişilik bir ailenin toplu intihar ettiği tespit edildi. İki çocuğun da bulunduğu ailede, büyükler küçüklerin intiharına yardım etmiş.

7 Kişilik 2 Çocuklu Ailenin “Ruhani” Toplu İntiharı
7 Kişilik 2 Çocuklu Ailenin “Ruhani” Toplu İntiharı Büşra
Bu içerik 973 kez okundu.

Yedi kişilik bir ailenin Hindistan’ın doğusunda bulunan Ranchi kentinde intihar ettiği gözlemlendi. Aile büyüklerinin, iki çocuğun intiharı için yardım ettiği iddia edildi.

7 kişilik bir aile toplu intihar etti. Ailedeki tüm üyeler kendilerini asarak öldürdü. 2 çocuğun da aralarında bulunduğu aile eve girildiğinde tavana asılı bir halde bulundu.

7 kişilik ailenin en yaşlı üyesi 75 yaşında. Narayana isimli en yaşlı üye ölenler arasında tavanda bulundu.  7 kişilik ailenin 15 sayfalık intihar notu bıraktığı açıklandı.

Ailenin yaşamına son veren en yaşlı üyesinin ise 75 yaşındaki Narayana olduğu bildirildi.

Hindistanlı Başkomiser Anish Gupta, olay yerini inceledi. İlk bulguların vakanın bir intihar girişimi olduğuna işaret ettiğini belirten Başkomiser Anish Gupta, notlarda ailenin mali sıkıntılar çektiğini, yetişkin olan 2 erkek kardeşin kalanların ölmesi için yardım ettiğini belirtildi.

Ailenin son dönemde çok fazla geçim sıkıntısı çektiği ve mali krize girdiği iddia edildi. Otopsi raporundan sonra intiharın asıl nedeninin belli olacağı ifade edildi.


11 kişilik bir ailede geçtiğimiz ay Delhi’de toplu olarak intihar etmiş ve bıraktıkları notta bunun “ruhani bir kurtuluş” olduğunu yazmışlardı.
 

hindistan ranchi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu