Bombacı, Futbol Sahasına Daldı

Belçika bugün bomba sesiyle sarsıldı. Leige kentine bağlı futbol sahasında kimliği tespit edilemeyen bombacı kendini infilak etti.

Bombacı, Futbol Sahasına Daldı
Bombacı, Futbol Sahasına Daldı Büşra
Bu içerik 2166 kez okundu.

Belçika’nın Leige kentinde bulunan futbol sahası emsali görülmemiş bir olaya tanıklık etti. Kimliği tespit edilemeyen bombacı Verviers’de bulunan futbol sahasına dalarak infilak etti.

Verviers Belediye Başkanı Vekili Hasan Aydın, konuya ilişkin açıklamada bulundu. Aydın, şüphelinin kimliğinin henüz tespit edilmediğini fakat eski bir asker olduğunu düşündüklerini ifade etti. Bombacının mahallede ikamet ettiği tahmin ediliyor.

Polis ekipleri, Verviers bölgesine gelerek olay yerini incelemeye başladı. Verviers’de başka patlayıcı olma ihtimalini araştıran polis ekiplerinin taramaları hala sürüyor.

Verviers Belediye Başkanı Vekili Hasan Aydın, olayı bir terör vakası olarak nitelendirmediklerini ifade etti. Aydın, söz konusu girişimin bireysel bir intihar vakası olabileceğini, bir kişinin hayatına kastetmek isteseydi şüphelinin daha kalabalık bir mekana da gidebileceğini belirtti.

Bombacı dışında başka kimsenin yaralanmadığı olayda, mahalle tamamen boşaltıldı. Herhangi bir olası durum için önlem alan yetkililer mahalleyi tahliye etti.

belçika verviers
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu