Sabıka Kaydındaki Resimle Ünlü Olan Mahkum, Bodrum’a Tatile Geldi

Genç kızların kalbini sabıka kaydındaki fotoğrafı ile çalan Amerika menşeili Jeremy Meeks, eşinden boşanarak Chloe Green ile nişanlandı. Çift tatil için Türkiye’ye lüks yatları ile geldi.

Sabıka Kaydındaki Resimle Ünlü Olan Mahkum, Bodrum’a Tatile Geldi
Sabıka Kaydındaki Resimle Ünlü Olan Mahkum, Bodrum’a Tatile Geldi Büşra
Bu içerik 843 kez okundu.

Amerika menşeili Jeremy Meeks, genç kızların kalbini sabıka kaydındaki fotoğrafı ile çalmıştı. Eşinden boşanarak Chloe Green ile nişanlanan Meeks, tatil için lüks yatları ile Türkiye’ye geldi.

2014 yılında karıştığı silahlı saldırı olayından 27 ay hüküm giyen Jeremy Meeks’in sabıka kaydındaki fotoğrafı gizlice sızdırılmıştı. Jeremy Meeks’in yakışıklı görüntüsünü gören genç kızlar, resmi kısa süre içerisinde sosyal medyada yaymıştı.

Birçok markanın yüzü olarak seçilen Jeremy Meeks, 2016 yılında hapishaneden çıkmıştı. Girdiği hapishaneden şöhret olarak çıkan Meeks, 30 bin dolara mankenlik mesleğine başladı.

Sabıka resmi sayesinde hayatının eşiğinden dönen Meeks, 6 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zenginleri ile yaşıyor. Eşi Melissa’dan boşanan Jeremy Meeks, Topshop’un sahibi Phillip Green’in kızı Chloe Green ile aşk hayatı yaşamaya başladı.

Çift, oğulları Jayden ve kayınvalidesi Tina ile Türkiye’ye tatile geldi. Bodrum’a kayınbabasının 150 milyon dolarlık yatı ile gelen Jeremy Meeks, flaşların mağduru oldu.


 

jeremy meeks bodrum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu