Demi Lovato’nun “Aşırı Dozdan” Hastaneye Kaldırıldığı İddia Edildi

Her Disney yıldızının olduğu gibi zorlu ve travmatik bir geçmişe sahip olan Demi Lovato’nun aşırı dozda uyuşturucu kullanım gerekçesiyle hastaneye kaldırıldığı iddia edildi.

Demi Lovato’nun “Aşırı Dozdan” Hastaneye Kaldırıldığı İddia Edildi
Demi Lovato’nun “Aşırı Dozdan” Hastaneye Kaldırıldığı İddia Edildi Büşra
Bu içerik 896 kez okundu.

Son yıllarda yıldızı parlayan sanatçılardan olan Demi Lovato geçmişten kalma alışkanlıklarını hala sürdürüyor. Şarkılarından çok kişisel problemleri ile sık sık gündeme gelmeye başlayan Lovato, sevenlerini bir kez daha üzdü.

Çoğu Disney yıldızının birçok tramvatik sorunları bulunuyor. Demi Lovato’da bunlardan biri. 25 yaşındaki güzel şarkıcı çok küçük yaşlarda, uyuşturucu ve alkole başladı. Hollywood Hills'teki evinden "aşırı doz eroin kullanımı" nedeniyle evin yakındaki bir sağlık merkezine hemen götürülen Lovato’nun ilk müdahaleden sonra sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Lovato’nun teyzesi, Demi’nin durumunun şu an iyi olduğunu belirtti. Hayranlarını kişisel problemlerinin sonuçları ile bir kez daha üzen Demi Lovato’ya önce evinde bulunan aşırı doz kullanımları tedavisinde kullanılan kimyasal bir ilaçla müdahale edildi. Ambulans ile hastaneye kaldırılan şarkıcının teyzesi, bilincinin açık ve durumunun stabil olduğunu ifade etti.

Demi Lovato’nun teyzesi, özel hayata saygı duyulması gerektiğini, medyada yanlış haberlerin dolaştığını ve bunlara itibar edilmemesini istedi. Dua eden tüm yakınları ve hayranlarına teşekkür eden Demi Lovato’nun teyzesi, her şeyin yolunda olduğunu ve gelişmeleri paylaşacaklarını bildirdi.

Son şarkısının sözlerinde "Özür dilerim anne, artık temiz değilim", "Söz veriyorum yardım alacağım" ve "Kendimden özür diliyorum" gibi cümleler bulunduran Lovato’nun kendinden bahsetmiş olabileceği öne sürüldü.

 

demi lovato disney
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu