Reyting Rekorları Kıran Erkenci Kuş’ta Kıyafet Polemiği

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini üstlendiği Erkenci Kuş dizisi gün geçtikçe seyirciyi kendisine bağlamaya devam ederken, dizide başrollerin son bölümde giydiği kıyafetler sosyal medyayı ikiye böldü. Seyircilerin geneli başrollerin kıyafetlerini beğenmedi.

Reyting Rekorları Kıran Erkenci Kuş’ta Kıyafet Polemiği
Reyting Rekorları Kıran Erkenci Kuş’ta Kıyafet Polemiği Büşra
Bu içerik 1406 kez okundu.

Erkenci Kuş dizisi gün geçtikçe seyirciyi kendisine bağlamaya devam ediyor. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini üstlendiği dizinin son bölümünde havuz başı partisi düzenlendi. Düzenlenen partide Demet Özdemir’in canlandırdığı Sanem karakteri ve Can Yaman’ın hayat verdiği Can Divit karakterlerinin giydiği kıyafetler polemiğe neden doldu.

Sosyal medya ikiye bölündü. Kimileri oyuncuların marjinal tarzını beğenirken Can Divit karakterlerinin havuz başı partisinde bot giymesi herkes tarafından yadırgandı. Kiralık Aşk’ın senaristi Meriç Acemi’nin senaryosunu yazdığı Erkenci Kuş dizisi, hikayesi ve eğlenceli rolleriyle seyircinin dikkatini çekiyor.

Demet Özdemir’in canlandırdığı Sanem karakteri ise herkesin gündüz ve güneşli bir ortamda yapılan partide giydiği pembe elbise ile büyük tepki gördü. Kimilerinin yine çok yakıştırdığı elbise, çoğu kişi tarafından havuz partisine uygun bulunmadı.

Yazın yapılan partide bu kıyafetlerin yakışmadığını düşünen seyirciler Can karakterinin giydiği haki renkli ceketi de yadırgadı.


 

erkenci kuş demet özdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu