Danla Bilic, Mide Küçültme Ameliyatı Olduğunu Doğruladı

Youtube’daki makyaj videolarıyla fenomen olan Danla Bilic, mide küçültme ameliyatı olduğunu açıkladı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Danla Bilic, bir yerlerini saklamak zorunda kalmaktan sıkıldığını ifade etti.

Danla Bilic, Mide Küçültme Ameliyatı Olduğunu Doğruladı
Danla Bilic, Mide Küçültme Ameliyatı Olduğunu Doğruladı Büşra
Bu içerik 1025 kez okundu.

Mide küçültme ameliyatı olduğunu açıklayan Danla Bilic, Youtube’daki makyaj videolarıyla fenomen oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Danla Bilic, bir yerlerini saklamak zorunda kalmaktan sıkıldığını belirtti.

Ünlü Youtuber Danla Bilic, Antalya'da bulunan bir hastanede mide küçültme ameliyatı oldu. Ameliyat olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Danla Bilic, “Hello, hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım.” ifadesiyle sözlerine başladı.

Bu durumu küçük takipçilerine örnek olmaması ve normalleştirilmemesi için saklı tutarak dile getirmediğini ifade eden ünlü Youtuber, hastane çalışanlarından birkaç düşüncesiz kişinin magazin sayfalarına yazması sonrasında olayın gün yüzüne çıktığını belirtti.

Kendisinin her haliyle mutlu bir kız olduğunu belirten Bilic, dışarıdakilerin fotoğraflarını çekerek olay yaratmalarından bunaldığını, bir yerlerini saklamaktan sıkıldığını fark etti. Daha çok güzel günlerin kendisini beklediğinden emin olduğunu ifade eden Danla Bilic, kendisine gelen 847487 mesaj için takipçilerinden özür diledi.

danla bilic mide
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu