Göz Rengini Değiştiren Yiyecekler Açıklandı

İnsanoğlu vücudunda bulunan her özelliğin sürekli değişmesini istiyor. Koyu renkli gözlere sahip olanlar daha da açılmasını, açık renkli gözlere sahip olanlar koyulaşmasını istiyor. İşte göz rengini açacak olan yiyecekler…

Göz Rengini Değiştiren Yiyecekler Açıklandı
Göz Rengini Değiştiren Yiyecekler Açıklandı Büşra
Bu içerik 1615 kez okundu.

Kıvırcık saçlara sahip olanlar düz saç, düz saçlara sahip olanlar kıvırcık saç istiyor, açık renkli gözlüler daha koyu renkli gözlere, koyu renkli gözlüler ise daha açık renkli gözlere sahip olmanın peşinde. Çoğu kişi lenslerle bu isteklerini giderirken 60 gün içerisinde sağlıklı besin ve içeceklerle göz renginin değiştirilebileceği açıklandı.

Ayıüzümü çayının göz rengini değiştirdiği ve gözbebeklerini büyüttüğü iddia ediliyor. Göz kaslarının gevşemesini sağlayan bu çayın, antiseptik olduğu için idrar yolu rahatsızlıklarına da iyi geldiği belirtiliyor.

Düzenli olarak tüketilen organik balın da insanların gözlerinin daha açık ve doğal bir renge dönüşmesini sağladığı belirtildi. Sağlık açısından birçok hastalığın önüne geçen balın reflü, enfeksiyon gibi hastalıklarla mücadele ettiği de bildirildi.

İçerdiği demir sayesinde gözlerin daha parlak olmasını sağlayan ıspanağın daha genç görünüm verdiği ifade edildi. Ispanağın, kanser, astım, yüksek kan basıncı gibi rahatsızlıkları giderdiği de açıklandı.

Düzenli olarak balık tüketmenin göz rengini güçlendirdiği ve içerisindeki kalsiyum sayesinde tüm vücudu forma soktuğu kaydedildi.

Düzenli papatya çayı, zeytinyağı, soğan, fındık ve et yemekleri tüketiminin de göz renginin açılmasını sağladığı dile getirildi.

göz ayıüzümü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu