Ünlü Şarkıcıya Afrika’da Sürpriz Evlilik Teklifi

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin’in uzun süredir birlikte olduğu pilot sevgilisi Çağrı Terletmez’in, Güney Afrika'daki sürprizlerle dolu evlilik teklifi büyük yankı uyandırdı.

Ünlü Şarkıcıya Afrika’da Sürpriz Evlilik Teklifi
Ünlü Şarkıcıya Afrika’da Sürpriz Evlilik Teklifi Büşra
Bu içerik 1180 kez okundu.

Güney Afrika'nın bir köyünde ünlü şarkıcı Ece Seçkin'in aldığı evlilik teklifi sosyal medyayı salladı. Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, uzun süredir birlikte olduğu Çağrı Terletmez'den evlilik teklifi aldı. Ece Seçkin'in pilot sevgilisi Çağrı Terletmez’in sürprizlerle dolu evlilik teklifi bir sürü yorum ve beğeni aldı.

Ünlü güzel şarkıcı Ece Seçkin, resmi sosyal medya hesabından 'Dünyanın en çılgın evlenme tekliflerinden biriydi' başlığıyla uzun süredir birlikte olduğu Çağrı Terletmez'den aldığı evlilik teklifinin videosunu paylaştı.

Video sosyal medyada büyük ilgi gördü. Bir çok yorum ve beğeni alan videonun altına şu notları düşen Ece Seçkin, "Sanıyorum ki dünyanın en çılgın evlenme tekliflerinden biriydi bu ve ayaklarımın yerle temasını altüst etti... Sonsuzluğa gitmesini hayal ettiğim tereddütsüz bir “evet” çıktı ağzımdan ! Bütün bu sürpriz ve yaşadığım heyecan sanki rüya gibiydi...Ne hissettiğimi anlatmama bence gerek yok , gözlerimden belli olmuş zaten...Ve tekrar Seninle çıktığımız bu yolculuğa Gerçek aşka Saf sevgiye Ve sana... 1 an bile düşünmeden EVET !” ifadesini yazdı.

ece seçkin Çağrı Terletmez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu