Victoria Beckham Banyoda Saklanarak İlham Alıyor

Dünyaca ünlü futbolcu David Beckham’ın ünlü moda tasarımcısı eşi Victoria Beckham, çalışmak için banyoya saklandığını itiraf etti.

Victoria Beckham Banyoda Saklanarak İlham Alıyor
Victoria Beckham Banyoda Saklanarak İlham Alıyor Büşra
Bu içerik 1658 kez okundu.

1990’lı yıllarda Spice Girls grubunda yıldızı parlayan ünlü moda tasarımcısı Victoria Beckham, dünyaca ünlü futbolcu David Beckham’ın eşi ve 4 çocuk annesi. Çocukları ve eşiyle sürekli ilgilenmekten iş hayatına zor fırsat ayıran Beckham, banyoya saklanarak çalıştığını açıkladı.

Çoğu kişinin hala kendisini 90’lı yıllardaki Spice Girls grubundaki kız gözüyle veya ünlü futbolcuyla evlenen bir kız konumunda olduğunu düşündüğünü dile getiren Victoria Beckham, böyle düşünenlerin kendi giyim markasıyla yaptığı işlere odaklanması gerektiğini vurguladı.

Sadece önyargıyla karşı karşıya olmadığının altını çizen Victoria Beckham, 4 çocuğun bakımı ve eğitiminin kolay bir iş olmadığını, tüm kadınlar gibi iyi bir anne, ideal bir eş ve kaliteli iş kadını olmak istediğine değindi.

Başarıya giden yolda ünlü futbolcunun da çok fazla desteği olduğunu belirten Beckham, önemli işler yapacağı zaman banyoya saklandığını, eşinin kendisi uzakta olduğu sıralarda çocukları okuldan alarak yemek hazırladığını ifade etti.  

2017 yılında Victoria Beckham, Prens William tarafından, Britanya İmparatorluk Nişanı’nı yaptığı güzel işlerden ötürü almıştı.

 

victoria beckham david beckham
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu