Anne Dizisinin Kötü Karakteri “Cengiz” Çukur Kadrosunda

İzleyicileri her pazartesi günü Show TV ekranlarına kitleyen Çukur dizisi muhteşem sezon finaliyle seyircisini merakta bırakmıştı. Efsane diziye, Anne dizisinin kötü baba karakteri “Cengiz”in hakkını fazlasıyla veren Berkay Ateş’in de katılacağı belirtildi.

Anne Dizisinin Kötü Karakteri “Cengiz” Çukur Kadrosunda
Anne Dizisinin Kötü Karakteri “Cengiz” Çukur Kadrosunda Büşra
Bu içerik 1953 kez okundu.

Bu yıla damga vuran dizilerden olan Çukur dizisi dövme simgesiyle tişörtleri, sokak yazılarıyla sosyal medyayı süslemeye devam ediyor. Show TV’de her pazartesi akşamı izleyicileri ekrana bağlayan Çukur dizi efsanevi sezon finali yapmıştı. İzleyicinin tadını damağında bırakan dizi, yeni sezonuyla merak uyandırırken, diziye katılacak olan yeni oyuncuların sızıntıları gelmeye başladı. Dizinin yeni sezon kadrosunda Berkay Ateş’in de olduğu iddia edildi.

Berkay Ateş, Anne dizisinde sergilediği üstün performans ile çoğu kişinin küfrüne bile maruz kalmıştı. Dizide kötü baba “Cengiz” karakterine hayat veren Berkay Ateş, küçük Melek’e gösterdiği eziyetler ile vatandaşların büyük tepkisini çekmişti. Tabi bu da Berkay Ateş’in rolünün hakkını fazlasıyla verdiği anlamına geliyor. Abluka ve Gülizar dizilerinde yer alan Ateş’in Çukur dizisi kadrosuna dahil edildiği belirtildi.

Çukur dizisinin sezon finalini hatırlayacak olursak; dizi de sağ kalan pek kimse kalmamıştı. Yamaç ve Vartolu Saadettin veya Salih dışında. İdris Koçovalı’nın bile öldüğünü iddia edenler var. Ercan Kesal’in hayat verdiği İdris Baba karakterinin olmadığı bir Çukur dizi nasıl yürüyecek henüz bilinmiyor. Fakat, bazı kaynaklar film projesi için Kesal’ın diziden ayrıldığını iddia etti.

Berkay Ateş’in Çukur’a gelen yeni simgeli aile ile bağlantılı bir rolde oynayacağı tahmin ediliyor. Zira Koçovalı ailesinden hapisteki Selim'in ve İdris'in oğlu dışında hayatta kalan kalmadı. İdris Baba'nın eski sevgilisi Meliha'nın da ortaya çıkması Koçovalı soyundan yeni birini gündeme getirebilir. 

 

berkay ateş çukur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu