Magazinde Top Koşturan Serhat Akın’dan Büyük Survivor Aşkı İddiası

Eski futbolcu Serhat Akın, yaptığı yayınlarda bomba gibi bir iddiaya yer verdi. Akın, Survivor programında Sema ve Adem Kılıççı’nın aşk yaşadığını belirtti.

Magazinde Top Koşturan Serhat Akın’dan Büyük Survivor Aşkı İddiası
Magazinde Top Koşturan Serhat Akın’dan Büyük Survivor Aşkı İddiası Büşra
Bu içerik 2013 kez okundu.

Futboldan sonra yaptığı yayınlarla magazinde top koşturan Serhat Akın, Survivor programına ilişkin bomba iddiayı ortaya attı. Ünlüler ve gönüllülerin ayrı adalarda yarıştığı Survivor programında Sema ve Adem Kılıççı’nın aşk yaşadığını iddia eden Serhat Akın, yine ortalığı fena karıştırdı.

Survivor programına gitmeden önce Sema ile görüştüklerini bildiren Akın, Sema’nın kendisine Adem ve Hakan Hatipoğlu’nu sevmediğini söylediğini, adada nasıl yapacağını ifade ettiğini kaydetti.

Serhat Akın, kendisinin Sema’ya, “Sen güçlü kadınsın git çocuğunun için mücadele et. Turabi ile görüş, Hakan ile görüş Adem ile görüş…” sözlerinde bulunduğunu bildirdi.

Akın, devam ettiği yayında şu açıklamalarda bulundu: ‘Bu arada Sema, Adem ile Hakan Hatipoğlu’nu hiç sevmiyordu. Aynı takımda olduğunuz için takım ruhunu sağlam için görüş dedim. Ağlama dedim pes etme dedim moral verdim başarırsın dedim. Ama ben şimdi kalkıp git Adem’le sevgili ol demedim’

Gündeme bomba gibi düşen aşk iddiasından sonra Sema sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. Serhat Akın’ın aşk iddialarını yalanlayan Sema, bu tür yakıştırmaları insanlara yakıştıramadığını belirtti.

survivor serhat akın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu