Ters Etki Yapan İlaç Hayatını Zindana Çevirdi, İnsanlar Görünce Korkuyor

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 23 yıldır sedef hastalığıyla mücadele eden Musa Sümbül’ün hayatı kabusa döndü. Çevresindekiler onu görünce korkup kaçıyor.

Ters Etki Yapan İlaç Hayatını Zindana Çevirdi, İnsanlar Görünce Korkuyor
Ters Etki Yapan İlaç Hayatını Zindana Çevirdi, İnsanlar Görünce Korkuyor Büşra
Bu içerik 1383 kez okundu.

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde ikamet eden Musa Sümbül, 23 yıl önce uyandığında derisinde kızarıklıklar olduğunu gördü. Antalya Tıp Fakültesine giden Musa Sümbül’e verilen ilaç ters etki yaptı. İlacı kullanan Sümbül’ün, derisinde pullanma ve iltihaplanma başladı.

Vücudunun her yerine yayılan sert tabaka sonrasında iş göremez hale gelen Sümbül’ün hayatı cehenneme döndü. Teni üzerinde sertleşen derinin kullanılmaya zorlandığında kanadığını ifade eden Sümbül’ün 3 aylık devlet maaşıyla geçindiği, kimsenin iş vermek istemediği açıklandı. Tedavisi için kullanılan ilacın yurt dışında bulunduğunu belirten Sümbül, 25-30 bin lira maliyeti olduğu için getirtemediklerini kaydetti.

Lokantaya gittiği zaman onu görenlerin masadan kalktığını, yolda yürürken insanların yan yan baktığını gören fakat tüm bunları içine atan Sümbül, karaciğer stresi sedef hastalığına yakalanmış durumda.

Hayatı kabusa dönen Sümbül’ün 3 kez intihar etme girişimine kalkıştığı belirtildi. Evlenip mutlu bir yuva kurmak için hastalığından kurtulmayı bekleyen Sümbül, hasta olduğu için kız vermeyeceklerini verseler de çalışıp bakamayacağını bildirdi.

Maddi yetersizlikten ötürü tedavi olamadığını dile getiren Sümbül, devlet büyükleri ve hayırseverlerden yardım beklediğini duyurdu.

 

antalya musa sümbül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu