Prens Harry ile Evlenen Markle Gardırobunu 2 Ayda 1 Milyon Dolara Yeniledi

Sussex Düşesi Meghan Markle, Mayıs ayında Prens Harry ile evlenmişti. Giydiği kıyafetlerin fiyatları ile sık sık gündeme gelen Meghan Markle’nin 2 ayda 1 milyon dolar harcadığı belirtildi.

Prens Harry ile Evlenen Markle Gardırobunu 2 Ayda 1 Milyon Dolara Yeniledi
Prens Harry ile Evlenen Markle Gardırobunu 2 Ayda 1 Milyon Dolara Yeniledi Büşra
Bu içerik 2232 kez okundu.

Teen Choice Awards’ın ‘Stil ikonu’ kategorisinde ilk kez bir düşes yarışıyor. Mayıs ayında Prens Harry ile evlenen Sussex Düşesi Meghan Markle, giydiği kıyafetlerin hem fiyatları hem de tarzı ile dikkat çekiyor. Markle’ın gardırobu için 2 ayda 1 milyon dolarlık harcama yaptığı kaydedildi.

Kraliyette yarışma adaylığıyla tarihe geçecek olan Markle’nin Blake Lively, Harry Styles, Migos, Chadwick Boseman ve Zendaya karşı mücadele verecek. Fakat düşesin California’da düzenlenecek törene katılması öngörülmüyor.


19 Mayıs’ta Prens Harry ile evlenen Meghan Markle’nin gelinlik fiyatına ilişkin açıklamada bulunan Kraliyet uzmanı Katie Nicholl, Clare Waight Keller imzalı Givency marka gelinliğin 440 bin dolar olduğunu, düğün sonrası giydiği Stella McCartney imzalı resepsiyon elbisesinin ise 157 bin dolar olduğunu ifade etti.Meghan Markle’nin pahalı kıyafetlerine ilişkin açıklamada bulunan  Düşes’in 1 milyon dolarlık kıyafet ve aksesuar koleksiyonu olduğunu bildirdi.

2 ayda Türk Lirası bazında 4 milyon 600 bin liralık kıyafet harcaması yapan Düşes Meghan Markle’nin giyim tarzı sosyal medyada Lady Diana’ya benzetiliyor.

 

meghan markle prens harry
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu