Evlendikten Bir Hafta Sonra Karısının Sakal Bıraktığını Görünce Boşanma Davası Açtı

Hindistan’da Rupesh takma isimli bir adam, evlendikten bir hafta sonra yüzü kapalı karısından iş için ayrıldı. Rupesh eve döndüğünde karısının açık yüzünü görünce şok yaşadı.

Evlendikten Bir Hafta Sonra Karısının Sakal Bıraktığını Görünce Boşanma Davası Açtı
Evlendikten Bir Hafta Sonra Karısının Sakal Bıraktığını Görünce Boşanma Davası Açtı Büşra
Bu içerik 1396 kez okundu.

Hindistan’da emsali görülmemiş bir dava başvurusu yapıldı. Rupesh takma adını kullanan bir adam düğünden 1 hafta sonra eşine boşanma davası açtı.

Rupesh, karısının yüzünü evlenmeden önce hiç görmediğini ifade etti. Düğün sırasında da karısının yüzünün kapalı olduğunu kaydeden Rupesh, gelinin ailesinin de kızlarının yüzünü görmesine izin vermediğini açıkladı.

Karısının yüzünü ilk gördüğünde makyajlı olduğunu mahkemeye bildiren Rupesh, 1 hafta sonra iş nedeniyle şehre gittiğini belirtti. 1 hafta sonra evine dönen Rupesh, gördüğü manzara karşısında şok oldu. Karısının sakal bıraktığını gören Rupesh, sesinin de erkek kadar kalın olduğunu fark ettiğini bildirdi.

Tüm bunları fark ettikten sonra gelinin ailesini arayan Rupesh, ailenin kendisine artık evlendiklerini ve onunla yaşaması gerektiğini söylediğini açıkladı. Bu durumu kabul etmeyen Rupesh, boşanma davası açmaya karar verdi.

Gelinin avukatı, Rupesh’in iddialarının asılsız olduğunu savunurken Rupesh’in ailesinin kadına fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığını söyledi.

Hindistan mahkemesi boşanma gerekçesinin uygun olmamasından ötürü boşanma talebini reddetti.

hindistan rupesh
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu