Bursa'da dayak yiyen öğrencinin velisi müdür ve yardımcısını vurdu

Bursa merkez Nilüfer ilçesinde bulunan Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu ilkokulunda bir polis memuru, çocuğunun bir veli tarafından dövüldüğünü iddia edip okulda saldırı gerçekleştirdi.

Bursa'da dayak yiyen öğrencinin velisi müdür ve yardımcısını vurdu
Bursa'da dayak yiyen öğrencinin velisi müdür ve yardımcısını vurdu Akay
Bu içerik 1224 kez okundu.

Bursa merkez Nilüfer ilçesinde bulunan Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu ilkokulunda bir polis memuru, çocuğunun bir veli tarafından dövüldüğünü iddia edip okulda saldırı gerçekleştirdi. Polis memuru tartıştığı okul müdüresi ve yardımcısını silahla vurarak yaraladı.

Verilen bilgilere göre, bugün sabah 9'da polis memuru İlhan Ö. okula gelerek müdür ve müdür yardımcısıyla tartışmaya başladı. Daha önce yapılan veleybol maçında bir velinin kendi çocuğunu dövdüğünü iddia etmişti. İlk gelişinde okul yönetimiyle tartıştı. Okul yönetiminin şikayeti üzerine polis memuru hakkında soruşturma açılmıştı.

Bugün sabah Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlkokuluna tekrar gelen polis memuru İlhan Ö., okulun müdüresi Tülay T. ile yardımcısı Sinan D.'yı silahla vurarak yaraladı. Haber verilmesiyle gelen sağlık ekibi yaralı 2 eğitmeni ilk müdahalenin ardından hastaneye götürdü.

Bursa merkez Yıldırım ilçesi Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi'nde görevli olan polis memuru İlhan Ö. meslektaşları tarafından gözaltına alındı. Emniyetin olayı soruşturmaya başladığı açıklandı.

 

Bursa Nilüfer Yıldırım Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu ilkokulu Müdür Müdür Yardımcısı Okul Silahlı Saldırı Polis Memur Öğretmen Öğrenci Veli Dayak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu