YouTube filtreleme saldırısı, 1 ölü ve 4 yaralı

Amerika'ya bağlı Kaliforniya eyaletinde bulunan YouTube ana merkezine yapılan silahlı saldırı sonucunda 1 kişi yaşamını yitirirken, 4 kişi de yaralandı.

YouTube filtreleme saldırısı, 1 ölü ve 4 yaralı
YouTube filtreleme saldırısı, 1 ölü ve 4 yaralı Akay
Bu içerik 1697 kez okundu.

Amerika'ya bağlı Kaliforniya eyaletinde bulunan YouTube ana merkezine yapılan silahlı saldırı sonucunda 1 kişi yaşamını yitirirken, 4 kişi de yaralandı. Saldırıyı 39 yaşında olan İran asıllı Amerika vatandaşı bir kadının yaptığını belirtildi.

Edinilen bilgilere göre, Kaliforniya eyaletinin San Bruno kentindeki YouTube ana merkezine silahlı saldırı gerçekleşti. Saldırıda 1 kişinin öldüğünü ve 4 kişinin yaralandığını belirtildi. Kadın olan saldırgan, İran asıllı Amerika vatandaşı 39 yaşındaki Nasim Aghdam olduğunu açıklandı. Nasim Aghdam'ın, ana merkeze girip ateş ettikten sonra intihar ettiğini belirtildi.

Nasim Aghdam'ın saldırı sebebi bir kaç nedene bağlandı. Yapılan tahmine göre, ocak ayında kendi YouTube kanalında yayımladığı görüntülerine YouTube'un videolarını filtrelediğini ve kendi Farsça kanalı Nasime Sabz'ı engel koyduğundan dolayı olabileceğini açıklandı. Nasim Aghdam'ın babasının medyada yaptığı açıklamada, kızının paylaştığı videolarını YouTube filtrelediği için kızgın olduğunu ifade etti.

Amerika USA Kaliforniya YouTube Silahlı Saldırı Video Filtre Nasim Aghdam Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu