Kıskanç koca eşini öldürmek için cezaevinden firar etti

Ankara'nın Ayaş ilçesindeki cezaevinde uyuşturucu satmaktan hüküm giyen bir kişi, eşini öldürmek için firar etti.

Kıskanç koca eşini öldürmek için cezaevinden firar etti
Kıskanç koca eşini öldürmek için cezaevinden firar etti Akay
Bu içerik 1217 kez okundu.

Ankara'nın Ayaş ilçesindeki cezaevinde uyuşturucu satmaktan hüküm giyen bir kişi, eşini öldürmek için firar etti. Hapishanede bulunduğu sırada eşinin bir başkasıyla ilişkisi olduğunu öğrendi. Kıskançlık krizine giren koca eşini öldürmek için hapis yattığı cezaevinden kaçtı.

Verilen bilgilere göre, Ankara Ayaş Cezaevi'nde uyuşturucu satmak suçundan hapis yatan  İbrahim B. eşi Fatma B.'nin kendisini aldattığını öğrendi. Firar etmek için plan yapıp cezaevinden kaçtı. 14 yıl hapis cezası bulunan İbrahim B.'nin cezaevinden firar ettiği ve Adana'ya gelip eşini öldüreceği ihbarı üzerine emniyet önlem aldı. Mahkumun eşinin bulunduğu yer koruma altına alınırken, gidebileceği yerler de gözlem altında tutuldu.

Güvenlik birimleri kaçan mahkumun yakalanması için operasyon başlattı. Yapılan çalışma sonucunda firari mahkum İbrahim B.'nin bir araçla D-400 karayolundan Adana'ya gelmekte olduğunu tespit edildi. Karayolunda aracı bekleyen ekipler, aracı durdurmak isteyince mahkum İbrahim B. kaçmaya başladı. Yaşanan kovalamacanın ardından firari mahkum İbrahim B. yakalandı.

Ankara Ayaş Cezaevi Hapishane Firar Aldatma Kıskançlık Mahkum Adana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu