Adana'da bir anne bebeğini mahalleye bırakıp kaçtı

Adana'da bir anne yeni doğmuş bebeğini bir mahallenin yol kenarına bırakıp kayıplara karıştı.

Adana'da bir anne bebeğini mahalleye bırakıp kaçtı
Adana'da bir anne bebeğini mahalleye bırakıp kaçtı Akay
Bu içerik 576 kez okundu.

Adana'da bir anne yeni doğmuş bebeğini bir mahallenin yol kenarına bırakıp kayıplara karıştı. Bebeği bulan mahalleli durumu polise bildirmesiyle bebek hastaneye götürüldü. Olay televizyonda haber yapılınca gören anne pişman olup bebeğini almak için tekrar geri döndü.

Edinilen bilgilere göre, Adana'nın Seyhan ilçesi Mestanzade Mahallesi'nde çıplak halde bir erkek bebek bulunuyor. Eşinden boşandıktan sonra sosyal medyada tanışıp sevgili olduğu birinden hamile kalan anne, bebeğini gayrimeşru olarak doğurdu. Sevgilinin bebeği kabullenmemesinden dolayı bebeği mahalle kenarına bırakıp kaçtı.

Bebeği bulan mahalleli durumu polise haber verdi. Olayı soruşturan polisler bebeği Adana Şehir Hastanesi'ne götürmüş ve hastanede bebeğin bakımı yapılmaya başlanmıştı. Bir televizyon ekibi bebeği bulan mahallelilerle program yaptı. Mahalleliler bebeği terkeden anneye sitem etti.

Durumu televizyondaki programda gören anne pişman olup tekrar geri dönüp hastaneye gitti. Hastane çalışanlarına bebeğin kendisine ait olduğunu ve almaya geldiğini söyledi. Hastane çalışanları polisi aramasıyla anne gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi. Annenin adliyedeki savcılık tarafından serbest bırakıldığını belirtildi.

Adana Seyhan Bebek Anne Mahalle Terk Pişman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu