Düzce'nin 2 ilçesinde deprem oldu, okullar tatil...

Düzce'ye bağlı Gölyaka ve Gümüşova ilçelerinde meydana gelen deprem halkta panik yarattı ve okullar bugün tatil edildi.

Düzce'nin 2 ilçesinde deprem oldu, okullar tatil...
Düzce'nin 2 ilçesinde deprem oldu, okullar tatil... Akay
Bu içerik 1661 kez okundu.

Düzce'ye bağlı Gölyaka ve Gümüşova ilçelerinde meydana gelen deprem halkta panik yarattı ve okullar bugün tatil edildi. Gölyaka ve Gümüşova ilçelerinde gerçekleşen deprem 2 ile 3.5 şiddetinde hisedildi. Artçı sarsıntıların devam ettiği belirtildi.

Verilen bilgilere göre, Düzce ili Gölyaka ve Gümüşova ilçelerinde sabah 8-9 arası 4 deprem meydana geldiği açıklandı. Depremlerin büyüklüğü 2 ile 3.5 arasında ölçüldü. Halkta ve özellikle öğrenciler arasında panik yaratan depremden dolayı her iki ilçede okullar bugün için tatil verildi.

Her iki İlçede meydana gelen depremlerde can ve mal kaybı olmadığını belirtildi. Buna rağmen her ihtimale karşı sağlık ve AFAD ekipleri hazır bulundu.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, depremden sonra açıklamalarda bulundu. Vali Dağlı şöyle dedi: "İlçelerde sabah saatlerinden bu yana çeşitli büyüklüklerde sarsıntılar oluştu. Herhangi bir can ya da mal kaybı yaşanmadı fakat, okullardaki çocuklarımız panik yaşadı. Tedbir amaçlı ilçelerde bulunan tüm okulları bir gün süreyle tatil ettik."

 

 

Düzce Gölyaka Gümüşova Deprem Sarsıntı Fay Artçı Sarsıntı Panik Okul Tatil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu