Bayrampaşa TEM otoyolunda seyir halindeki araç alev aldı

İstanbul'un ilçesi Bayrampaşa'da bulunan TEM otoyolunda bir araç seyir halindeyken alev alıp bariyerlerde durdu.

Bayrampaşa TEM otoyolunda seyir halindeki araç alev aldı
Bayrampaşa TEM otoyolunda seyir halindeki araç alev aldı Akay
Bu içerik 940 kez okundu.

İstanbul'un ilçesi Bayrampaşa'da bulunan TEM otoyolunda bir araç seyir halindeyken alev alıp bariyerlerde durdu. Otomobil sürücüsü araçtan inerek yangın tüpüyle söndürmeye çalıştı ama başarılı olamadı. Tam o sırada ordan geçen belediye su tankeri duruma müdahale ederek yangını söndürdü.

Verilen bilgilere göre, Bayrampaşa TEM otoyolunda gitmekte olan Murat D. isimli sürücü aracından dumanlar çıktığını farketti. Otomobili park edip çıkan yangını yangın tüpüyle söndürmeye çalıştı. Bunda başarılı olamayan Murat D. yanan aracını seyretmekten başka bir şey yapamadı. Tam o sırada karşı yoldan geçmekte olan Esenler Belediyesine ait su tankeri sürücüsü yolu keserek yangına müdahale etti.

Esenler Belediyesi çalışanı Ramazan Y., yanan aracı söndürebilmek için karşı şeritte bulunan yolun bir bölümünü kesti. Tankerin su hortumunu kullanarak yangına müdahale eden belediye çalışanı, yangını söndürmeyi başardı. İtfaiye gelmeden önce belediye çalışanı Ramazan Y.'nin yaptığı müdahale takdirle karşılandı.

Yanan otomobil kaldırıldıktan sonra trafik normele döndü. Trafik emniyetinin olayı incelemeye ve soruşturmaya başladığı belirtildi.

İstanbul Bayrampaşa Esenler Belediyesi TEM Yangın Otomobil Yangın Tüpü Su Tankeri Söndürme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu