Meksika Michoacan eyaletinde terkedilmiş kamyonette 15 ceset bulundu

Meksika'ya bağlı Michoacan eyaletinde, yol kenarında terkedilmiş halde bulunan bir kamyonetin içinde silahla vurulmuş 15 kişinin cesedinin bulunduğu belirtildi.

Meksika Michoacan eyaletinde terkedilmiş kamyonette 15 ceset bulundu
Meksika Michoacan eyaletinde terkedilmiş kamyonette 15 ceset bulundu Akay
Bu içerik 931 kez okundu.

Meksika'ya bağlı Michoacan eyaletinde, yol kenarında terkedilmiş halde bulunan bir kamyonetin içinde silahla vurulmuş 15 kişinin cesedinin bulunduğu belirtildi. Kamyonette bulunan kişilerin önce işkence gördüğü, daha sonra silahla öldürüldüğünü açıklandı.

Edinilen bilgilere göre, Michoacan eyaleti Aquila bölgesinde terk edilmiş bir kamyonet bulundu. Haber verilen emniyet güçlerinin yaptığı incelemede kamyonetin içinde silahla öldürülmüş 15 ceset olduğu tespit edildi. Michoacan eyaleti savcısının yaptığı açıklamada, hayatını kaybeden 15 kişinin işkence gördükten sonra öldürüldüklerini belirtti.

Dünyanın en büyük uyuşturucu ticaretinin kol gezdiği Meksika'da benzer olaylar her zaman olmaktadır. Meksika'nın en zengin tarım alanlarına sahip Michoacan bölgesi, Tapınak Şövalyeleri uyuşturucu karteli ile silahlı sivil gruplar arasında çatışmalar oluyor. Silahlı siviller bölgedeki çiftçi ve tarım işçilerinden meydana geliyor. Kamyonet olayı, bu iki grup arasında çıkan çatışma da ölenler olduğu belirtildi.

Meksika Michoacan Aquila Uyuşturucu Ticaret Çatışma İşkence Kamyonet Tapınak Şövelyeleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu