Sezeryan doğum yapan annenin karnında gazlı bez unutuldu

İzmir'e bağlı Kiraz ilçesinde, baba evini ziyaret ettiği sırada rahatsızlanan ve karın ağrısıyla hastaneye kaldırılan kadının karnında gazlı bez unutulduğu tespit edildi.

Sezeryan doğum yapan annenin karnında gazlı bez unutuldu
Sezeryan doğum yapan annenin karnında gazlı bez unutuldu Akay
Bu içerik 2899 kez okundu.

İzmir'e bağlı Kiraz ilçesindeki baba evini ziyaret ettiği sırada rahatsızlanan ve karın ağrısıyla hastaneye kaldırılan kadının karnında gazlı bez unutulduğu tespit edildi. Ekim 2017'de bir hastanede sezeryanla doğum yapan Ş. Ayşe E.'ın karnında 2 gazlı bez unutulduğu belirtildi. Kaldırıldığı Ödemiş Devlet Hastanesi'de ameliyat edilerek gazlı bezler çıkarıldı.

Verilen bilgilere göre, İzmir'in Urla ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi 36 yaşındaki Ş. Ayşe E., Kiraz'da bulunan baba evini ziyaret etti. Baba evinde bulunduğu sırada şiddetli karın ağrısıyla Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı belirtildi. Hastanede yapılan testlerde karnında 2 adet gazlı bez olduğu tespit edildi. Geçen Ekim ayında başka bir hastanede sezeryan doğumu gerçekleştiği ve karnında 2 gazlı bez unutulduğu açıklandı.

Ödemiş Devlet Hastanesi'nde yapılan ameliyat sonrası, gazlı bezlerin çıkarıldığı ve Ş. Ayşe E.'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Annenin bir süre yoğun bakım ünitesinde kaldıktan sonra taburcu olacağı açıklandı.

Ş. Ayşe E.'ın eşi ve babası, olayın sorumluları hakkında dava açacaklarını ve haklarını yasal yollardan arayacaklarını açıkladılar.

İzmir Kiraz Urla Gazlı Bez Sezeryan Doğum Ameliyat Unutkanlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu