Arakanlı Müslümanlara fuhuş tuzağı

Myanmar yönetiminin baskısından kaçıp, en başta Bangladeş olmak üzere diğer komşu ülkelere sığınan Arakanlı Müslüman kadın ve kız çocukları fuhuş tuzağına düşürüldüğü belirtildi.

Arakanlı Müslümanlara fuhuş tuzağı
Arakanlı Müslümanlara fuhuş tuzağı Akay
Bu içerik 1124 kez okundu.

Myanmar yönetiminin baskısından kaçıp, en başta Bangladeş olmak üzere diğer komşu ülkelere sığınan Arakanlı Müslüman kadın ve kız çocukların fuhuş tuzağına düşürüldüğü belirtildi. Arakanlı Müslüman kadın ve kız çocuklarının fuhuş batağına sürüklendiği ve özellikle yabancılara satıldığı açıklandı.

Verilen bilgilere göre, Ağustos ayında başlayan Myanmar zulmünden kaçararak en başta Bangladeş olmak üzere diğer komşu ülkelere sığınan yaklaşık 700 bin Arakanlı Müslümanların fuhuş tuzağına düşürüldüğü belirtildi. Arakanlı Müslümanların kaldığı kamp yakınlarında bulunan çeteler kandırdıkları yada kaçırdıkları küçük yaştaki Müslüman kız çocuklarını fuhuşa zorlayarak yabancılara sattığı belirtildi.

Bangladeş'teki kamplarda zor koşullar altında kalan ve maddi zorluk çeken Arakanlı Müslümanlar fuhuş çetelerinin tuzağına düşüyor. Yaşları 13 ile 17 arasında olan Arakanlı kız çocukları ucuz fiyata yabancılara satılıyor. Yapılan açıklamada, Müslüman küçük kızların baskı, işkence ve ölüm tehdidiyle istismar edildiği belirtildi.

 

 

 

Myanmar Arakan Bangladeş İstismar Fuhuş Fuhuş Tuzağı Cinsel Saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu