Suruç'ta okul etkinliğinde aileler birbirine girdi

Şanlıurfa'ya bağlı Suruç ilçesinde, bir okulun yaptığı etkinlik sırasında karşılaşan 2 hasım aile kavgaya tutuştu.

Suruç'ta okul etkinliğinde aileler birbirine girdi
Suruç'ta okul etkinliğinde aileler birbirine girdi Akay
Bu içerik 1205 kez okundu.

Şanlıurfa'ya bağlı Suruç ilçesinde, bir okulun yaptığı etkinlik sırasında karşılaşan 2 hasım aile kavgaya tutuştu. Silah, taş ve sopaların kullanıldığı kavgada öğretmen ve öğrenciler büyük panik yaşadı. Öğretmenler öğrencileri okulun yan tarafında bulunan anasınıfı binasına götürerek korudu.

Edinilen bilgilere göre, Suruç ilçesinde bulunan bir okul, öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmaları için okulun bahçesinde etkinlik düzenledi. Velilerin de davet edildiği etkinlikte karşılaşan 2 hasım aile arasında tartışma başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinden sonra taş, sopa ve silahlar kullanılmaya başlandı.

Öğrenciler ve öğretmenler büyük korku ve panik içinde okulun yan taraftaki anasınıfı binasına sığındı. Haber verilen güvenlik güçleri kavgayı ayırmaya başladı. Jandarma biber gazı da kullanarak kavgayı bitirdi. Biber gazından etkilenen ve kavgada yaralananlar sağlık ekiplerince ilk müdahaleleri yapıldı.

Kavga bittikten sonra, öğretmenler anasınıfı binasına sığınan öğrencileri okulun ana binasına götürdü. Öğretmenler olaydan dolayı panik yaşayan ve korkan öğrencileri şöyle sakinleştirdi: "Sadece oyun oynadılar, abiler gitti, bir şey olmadı, sadece küçük bir oyundu, beraber oynadınız." Olaydan sonra etkinlik iptal edilirken, emniyetin olayı soruşturmaya başladığı belirtildi.

Şanlıurfa Suruç Etkinlik Öğrenci Öğretmen Hasım Aile Veli Kavga Tartışma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu