Çiftlik Bank Dolandırıcılığına Titan Kenan Yorumu

Çiftlik Bank’ın soruşturması hala sürerken, “Titan Saadet Zinciri” yöneticisi Kenan Ş.’den açıklama geldi. Kenan Ş, hayatında ilk kez böyle bir dolandırıcılık gördüğünü vurgulayarak kendisinin haksız yere 10 yıldır dolandırıcılık suçundan cezalandırıldığını kaydetti.

Çiftlik Bank Dolandırıcılığına Titan Kenan Yorumu
Çiftlik Bank Dolandırıcılığına Titan Kenan Yorumu Büşra
Bu içerik 2377 kez okundu.

Titan Saadet Zinciri yöneticisi Kenan Ş., 10 yıldır 16 bin kişiyi dolandırmak suçundan cezaevinde yatıyor. Binlerce kişiyi dolandıran Kenan Ş., Çiftlik Bank dolandırıcılığına yönelik açıklamalarda bulundu.

Çiftlik Bank soruşturması bilindiği üzeri günlerdir sürüyor. KKT merkezli sanal oyun üzerinden 200 bin lira yatırana aylık olarak 50 bin lira bünyesinde kâr sağlanacağını vadeden oyunda, sanal tavuk, inek ve keçi sahibi olunuyor.

Çiftlik Bank’ın 80 bini aşkın kişinin parasını toplayıp hiçbir kâr sunmadan kaçtığı soruşturma da oyunun CEO’su Mehmet Aydın hala aranıyor. Dün rap yaparken videosu ortaya çıkan Mehmet Aydın’ın kendisine henüz ulaşılmış değil. Aydın’ın 80 bin kişiden yaklaşık 511 milyon lira toplayıp kaçtığı kaydedilmişti.

10 yıldır cezaevinde 16 bin kişi dolandırdığı suçu ile yatan Titan Saadet Zinciri kurucusu Kenan Ş., Çiftlik Bank soruşturmasına yönelik, “Ben bile böylesini görmedim. Vallahi çıldıracağım ya” siteminde bulundu.

10 yıldır cezaevinde haksız sebeplerle yattığını vurgulayan Kenan Ş., “Bu insanlar tokatlıyor, dolandırıyor, kandırıyor ve hepsi krallar gibi kaçıp gidiyor. Çok enterasan, çok acı bir şey. Ben böyle üç kağıtları bilmiyordum. Bugün öğrendim ki, böyle üç kağıt yapmak lazımmış Türkiye’de. Allah aşkına insanlar dikkatli olsunlar, böyle şeylere kanmasınlar” değerlendirmesinde bulundu.

Hayatında kimseyi dolandırmadığının altını çizen Kenan Ş., “Ben günah keçisi olarak kesildim. Hiç kimsenin 1 gram suyunu içmedim. Ben hayatımda hiç kimseyi dolandırmadım ama nedenini bile bilmeden 10 sene hapis yattım. 12 yıl Almanya’da yaptım ben bu işi. Geldim, Türkiye’ye dolandırıcı oldum. İnsanın aklı ermiyor. Birisi çıksın desin, benim Titan’dan 1000 mark alacağım vardı, bana 999 mark, 9 kuruş eksik aldım desin, 10 yıl daha yatarım. Bu kadar büyük konuşuyorum. Beni durup dururken hapse atmasalardı, Titan 120 yıl giderdi” savunmasını yaptı.

Çiftlik Bank Titan Saadet Zinciri Kenan Ş mehmet aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu