ABD'de bir anne rezaleti!

ABD (Amerika Birleşik Devletleri) Oklahoma eyaletinde yaşayan bir anne önce oğluyla sonra kızıyla evlenerek büyük bir rezalete imza attı.

ABD'de bir anne rezaleti!
ABD'de bir anne rezaleti! Akay
Bu içerik 1282 kez okundu.

ABD (Amerika Birleşik Devletleri) Oklahoma eyaletinde yaşayan bir anne önce oğluyla sonra kızıyla evlenerek büyük bir rezalete imza attı. Bundan on yıl önce oğluyla evlenen anne, 2 yıl önce kızıyla da evlendiği ortaya çıkınca 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Edinilen bilgilere göre, Oklahoma eyaletinde yaşayan 45 yaşındaki Patricia Spann'ın 2 erkek 1 kız çocuğu bulunuyor. Spann'ın çocuklarının velayetini yıllar önce kaybettiği belirtildi. Patricia Spann, çocuklarının velayeti konusunda resmi olarak bir kayıt bulunmadığına göre onlarla evlenebileceği iddiasında bulunmuştu.

2008'de oğullarından biriyle evlenen anne, 15 ay sonra oğlunun talebi üzerine iptal edildi. Kızı 25 yaşındaki Misty ile 2014’te tekrar bir araya gelen anne 2016'da kızıyla evlendiklerini belirtti. Bu olay, kızının geçen Ekim ayında evliliğin iptal edilmesini isteyince ortaya çıktı. Mahkemede yargılanan anneye 2 yıl hapis cezası verildi.

 

 

ABD Oklahoma Velayet Evlilik Ensest Patricia Spann Anne
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu