Brezilya havaalanında büyük soygun

Brezilya havaalanından İsviçre'ye gidecek olan Alman Lufthansa kargo uçağındaki 5 milyon dolar çalındı.

Brezilya havaalanında büyük soygun
Brezilya havaalanında büyük soygun Akay
Bu içerik 1087 kez okundu.

Brezilya havaalanından İsviçre'ye gidecek olan Alman Lufthansa kargo uçağındaki 5 milyon dolar çalındı. 5 milyon doların İsviçre'ye gitmekte olduğu ve uçak havalanmadan önce soyguncular tarafından çalındığı belirtildi.

Edinilen bilgilere göre, Brezilya havaalanında meydana gelen olayda, Alman Havayolları şirketi Lufthansa'ya ait kargo uçağıne giren soyguncular 5 milyon doları alıp kayıplara karıştı. İsviçre'ye gidecek olan paraların çalınışı film sahnelerini aratmadı.

Alman Lufthansa kargo uçağı pazar günü Sao Paulo'dan kalkarak Guarulhos'taki kargo terminali Viracopos'ta indi. Soyguncular, kargo terminalinde uçuşa ara veren uçağı soymak için aynı günün akşamı harekete geçti. Pikapa güvenlik şirketinin logosunu yapıştırıp havaalanına o şekilde giriş yaptıkları belirtildi.

Bindikleri pikapa güvenlik şirketinin logosunu yapıştırıp rahat giriş yapan soyguncular, o esnada orda bulunan görevlileri etkisiz hale getirdikten sonra 5 milyonu alıp kayıplara karıştı. Olaydan sonra geniş çaplı bir soruşturma başlatıldığı açıklandı.

Brezilya Almanya İsviçre Lufthansa Soygun Soyguncu Uçak Kargo Dolar Havaalanı Terminal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu