Turgutlu'da özel anaokulda dayaklı eğitim

Manisa'ya bağlı Turgutlu ilçesinde bulunan bir özel anaokulunda, küçük çocuklara şiddet uygulayan 2 öğretmenin görevine son verildi.

Turgutlu'da özel anaokulda dayaklı eğitim
Turgutlu'da özel anaokulda dayaklı eğitim Akay
Bu içerik 1039 kez okundu.

Manisa'ya bağlı Turgutlu ilçesinde bulunan bir özel anaokulunda, küçük çocuklara şiddet uygulayan 2 öğretmenin görevine son verildi. Görüntülerde 2 öğretmen yaramazlık yapan küçük çocuğu kolundan tutup dövüyor. Şikayet üzerine özel anaokulu öğretmenleri S.G. ve A.G.'nin işine son verildiği belirtildi.

Edinilen bilgilere göre, 2 Mart Cuma günü gerçekleşen olayda özel anaokulundaki küçük çocuklara uygulanan şiddet kameralardan yansıdı. Turgutlu ilçesindeki özel anaokulunda eğitim gören 3-6 yaş arasındaki çocuklara 2 öğretmenin şiddet uyguladığı tespit edildi.

Kamera kayıtları incelendiğinde ortaya çıkan olayda, anaokulu öğretmenleri S.G. ile A.G'nin yaramazlık yapan bir öğrenciyi kolundan tutup dövdüğü daha sonra arşiv odasına kapattığı görülüyor. Durumu öğrenen öğrencinin babası şikayette bulunuyor. Gözaltına alınan 2 öğretmenin, sorgularının ardından görevine son verildiğini belirtildi.

Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez olaydan sonra açıklamalarda bulundu. Ölmez, gelen şikayetten sonra her iki öğretmenin görevine son verildiğini ve özel anaokulu hakkında soruşturma başlatıklarını belirtti.

Manisa Turgutlu Özel Anaokulu Anaokul Şiddet Dayak Şikayet Öğretmen Eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu