Tuzla'daki anaokulunda küçük çocuklara şiddet

İstanbul'un ilçesi Tuzla'da özel bir anaokulunda bulunan öğrencilere uygulanan şiddet görüntüleriyle gündeme geldi.

Tuzla'daki anaokulunda küçük çocuklara şiddet
Tuzla'daki anaokulunda küçük çocuklara şiddet Akay
Bu içerik 1350 kez okundu.

İstanbul'un ilçesi Tuzla'da özel bir anaokulunda bulunan öğrencilere uygulanan şiddet görüntüleriyle gündeme geldi. Tuzla'daki anaokulunda küçük çocukların öğretmenleri tarafından dövüldüğü ve kız-erkek ayırmaksızın çıplak halde topluca tuvalete götürüldüğünü iddia edildi.

Verilen bilgilere göre, Tuzla Özel Şirin Afacanlar Anaokulu'nda eğitim gören minik öğrencilerin öğretmenleri tarafından azarlanıp dayak atıldığı ve topluca bir şekilde yarı çıplak tuvalete götürüldüğü belirtildi. Anaokulunda bir çalışanın yapılan şiddet uygulamalarını görüntüye alıp velilere göstermesinden sonra skandal ortaya çıktı.

Tuzla'daki Özel Şirin Afacanlar Anaokulu çalışanı Z.A. şiddet uygulamalarını cep telefonuyla görüntüye aldı. Daha sonra görüntüleri öğrencilerin velilerine gösterdi. Görüntülerde öğretmenlerin öğrencileri azarladığı, söz dinlemeyenlerin kafasına vurduğu ve kız-erkek çocukları yarı çıplak halde topluca tuvalete götürdüğü görülüyor.

Skandal olaydan sonra veliler şikayette bulundu. Olayın ortaya çıkmasından sonra Milli Eğitim Bakanlığı soruşturma başlatırken, okul sahibi G.M.'nin okulu kapatıp kaçtığını açıklandı.

İstanbul Tuzla Tuzla Özel Şirin Afacanlar Anaokulu Anaokulu Skandal Eğitim Şiddet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu