Soma'da pratisyen doktor temizlik şefini vurdu

Manisa'ya bağlı Soma ilçesi Soma Devlet Hastanesi'nde görev yapan doktor L.A., hastanenin temizlik personeli şefi Halil T. ile belirtilmeyen bir nedenle tartışmaya girdi.

Soma'da pratisyen doktor temizlik şefini vurdu
Soma'da pratisyen doktor temizlik şefini vurdu Akay
Bu içerik 1237 kez okundu.

Manisa'ya bağlı Soma ilçesi Soma Devlet Hastanesi'nde görev yapan doktor L.A., hastanenin temizlik personeli şefi Halil T. ile belirtilmeyen bir nedenle tartışmaya girdi. Hastanenin acil servisinde başlayan tartışmanın şiddetlenmesinden sonra, doktor tabancasını çıkartıp temizlik şefine 3 el ateş etti. 

Verilen bilgilere göre, Soma Devlet Hastanesi'nde bugün saat 12'de gerçekleşen olayda, hastanenin acil servisinde görevli pratisyen doktor L.A. ve hastanede temizlik personeli şefi görevinde bulunan Halil T. açıklanmayan bir nedenle tartışmaya girdi. İkili arasındaki tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine doktor L.A. belindeki tabancayı çıkartıp temizlik şefi Halil T.'ye 3 el ateş etti.

Silahlı saldırıda ağır yaralanan Halil T.'nin aynı hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı belirtildi. Acil serviste görevli doktor L.A.'nın evli ve 2 çocuk babası olduğu, temizlik şefi Halil T.'nin ise nişanlı olduğunu belirtildi.

Silahlı saldırıdan sonra haber verilen güvenlik ekipleri pratisyen doktor L.A.'yı gözaltına alırken, olayı soruşturmaya başladıkları açıklandı.

Manisa Soma Soma Devlet Hastanesi Acil Servis Doktor Temizlik Şefi Silahlı Saldırı Tartışma Kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu