Emrah Yurtdışı Konseri İçin 30 Bitcoin Talep Etti

Yaptığı gayrimenkul yatırımları ile gündeme gelen Emrah’ın, konser ve reklam teklifleri için Bitcoin istediği belirtildi.

Emrah Yurtdışı Konseri İçin 30 Bitcoin Talep Etti
Emrah Yurtdışı Konseri İçin 30 Bitcoin Talep Etti Büşra
Bu içerik 2325 kez okundu.

Kripto para birimi Bitcoin Emrah’ı da vurdu. Ülkemizde yasal olmayan ve kullanılması tasvip edilmeyen dijital para birimi Bitcoin, ünlü sanatçı Emrah’ı da ağına katıyor.

Acıların çocuğu olarak hafızalara kazınmış Emrah, gelen reklam filmi ve konserler karşılığında Bitcoin istediğini açıkladı.

Geleceği adına önemli yatırımlarda bulunan Emrah, piyasadaki adını geliştirerek Twitter ve Facebook sosyal medya platformlarından hisse almıştı. Emrah bu kez de gözünü Bitcoin’e dikti. Firmalardan konser ve reklam teklifleri için Bitcoin talep ediyor.

'Aşk ve Mavi dizisinin başrol oyuncusu Emrah, Bitcoin üzerinden büyük bir yatırıma sahip olduğu açıklandı. Emrah, Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarından hisse alarak da zaten herkesi şaşırtmıştı. 

Bu istediği üzerine kendini emlak yatırımından dijital yatırımlara yönlendiren Emrah’a sosyal medya platformlarında, 'Digi Emrah' lakabı takıldı.

Emrah'ın, bu talebinde ciddi olduğu ve geçen günlerde yurtdışından gelen bir konser teklifi karşılığında 30 Bitcoin (yaklaşık 1 milyon 200 bin TL) istediği iddia edildi.

emrah bitcoin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu